به عنوان Coronavirus-آمار کشتی اسکله در منطقه خلیج امریکا Tech Hub وارد ‘مستند’

مسافران نگاه کردن از روی شاهزاده بزرگ کشتی کروز توسط شاهزاده, کشتی, آن را به عنوان حفظ یک الگوی برگزاری حدود 25 کیلومتری ساحل, سان فرانسیسکو, کالیفرنیا در 8 مارس سال 2020 است. جاش peter bradley/خبرگزاری گتی ایماژ

یک کشتی کروز با بیش از 3500 نفر سرنشین از جمله حداقل 21 آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس Covid-19 مورد به حوض در کالیفرنیا در روز دوشنبه پس از سرگردان در دریا برای تقریبا یک هفته نما با افزایش خطر ابتلا به آمریکا از تماس با ویروس مرگبار است.

کشتی بزرگ شاهزاده کشتی توسط شاهزاده Cruises برنامه ریزی شده است برای چند روز پیاده در بندر اوکلند. در حالی که فدرال و مقامات محلی پرواز و اتوبوس آماده در اولین نقطه تماس به مسافران به طور مستقیم به 14 روز در قرنطینه قریب الوقوع خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر کوروناویروس مطرح شده توسط کشتی به تشویق بیشتر شرکت های فن آوری در منطقه خلیج به ارسال کارکنان خود را به کار از خانه.

همچنین نگاه کنید به: ایلان ماسک فکر می کند ‘Coronavirus وحشت گنگ” در میان تسلا مشکلات

هفته گذشته آمازون و مایکروسافت خواست اکثریت کارکنان آن به کار از خانه پس از تعدادی از coronavirus موارد به طور ناگهانی شروع به پریدن کرد در منطقه سیاتل است. Facebook, Google, Twitter و کوچکتر تکنولوژی شرکت با دفاتر در واشنگتن و جاهای دیگر در سواحل غرب به سرعت به دنبال کت و شلوار. و در روز یکشنبه, سیب تصویب یک کار از خانه سیاست نیز هست.

حتی کنگره آمریکا در حال آماده سازی برای یک سازمان گسترده ای از راه دور کار آزمایش. با توجه به داخلی ضبط خبرنگاری دیده می شود توسط Fox News, خانه اداره کمیته راه اندازی یک مرکز دوشنبه برای هماهنگ کردن کامپیوتر و گوشی به یک راه دور سیستم در مورد کارکنان دولت نیاز به کار از خانه.

اما نه هر کس می تواند استطاعت برای محافظت از خود از coronavirus در حالی که نگه داشتن شغل خود را در همان زمان. با توجه به وزارت کار داده بیش از 70 درصد از کارگران آمریکایی نمی باید گزینه ای را برای کار از راه دور. بسیاری از آنها را در پایین-پرداخت خدمات موقعیت است که اغلب فاقد بیمه درمانی.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) گفت: حدود 1000 نفر از ساکنان کالیفرنیا در شاهزاده بزرگ کشتی گرفته خواهد شد به طور مستقیم به پایگاه نیروی هوایی تراویس و میرامار Naval Air Station هنگامی که آنها برای پیاده اجباری قرنطینه. در همین حال وزارت امور خارجه برگزاری بازگشت برای چند صد خارجی مسافران در کشتی.

“همه ما در شاهزاده Cruises ارائه صمیمانه قدردانی و سپاس به فدرال و ایالتی و مقامات محلی که در حال هماهنگی همکاری و فعال کردن منابع و پرسنل در حمایت از این دیدگاه برای ارائه مراقبت و رسیدگی به سلامت و رفاه ما مهمانان و خدمه” Jan Swartz, رئيس جمهور از شاهزاده Cruises گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>