به عنوان coronavirus بحران نابسامانی Pak نظامی trumps عمران خان

اسلام آباد: نخست وزیر پاکستان عمران خان بوده است ساختگی توسط این کشور قدرتمند نظامی و در عین حال این بار بیش از خود دولت را ناکافی مراحل و آن فقیر پاسخ در مهار شیوع کروناویروس در این کشور حتی به عنوان موارد افزایش یافت و بیش 12,500.

در سخنرانی خود به ملت در 22 مارس خان توضیح داد دلایل نه تحمیل سراسر کشور مستند ادعا که میلیونها نفر شغل خود را از دست و تاثیر خانواده هستند که در زیر خط فقر تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی به اندازه کافی به غذا خوردن. اما کمتر از 24 ساعت بعد ارتش پاکستان سخنگوی سازمان Babar افتخار اعلام کرد اجرای مستند در کشور با داشتن جمعیت بیش از 200 میلیون دلار در تناقض با اظهارات عمران خان.

به عنوان مستند تحمیل شد نظامی به نیروهای مستقر در سراسر پاکستان و سازماندهی COVID-19 پاسخ از طریق ملی هسته کمیته بدن تنظیم برای هماهنگ کردن سیاست بین ملی و استانی.

“دولت چپ یک شکاف بزرگ در آن دست زدن به coronavirus. ارتش در تلاش است برای پر کردن این فاصله وجود نداشت و انتخاب” ناشناس ژنرال بازنشسته شد به نقل از تایمز مالی عنوان کرد و گفت.

ویروس بحران در پاکستان بار دیگر ساخته شده و همه چیز شفاف در مورد کسی است که خواستار عکس — نظامی به طور گسترده ای اعتقاد بر این به عمران خان به قدرت در سال 2018 است.

این armymen گرفته اند بیش از COVID-19 بحران به عنوان یک فرصت برای اثبات صلاحیت خود را در مقایسه با عمران خان که مسخره پس از ترغیب جوانان به جلو آمده و پیوستن به تاج امداد ببر نیروی داوطلب بدن به حقوق و دستمزد “جهاد” در برابر ویروس.

به گفته تحلیلگران نظامی را تصرف coronavirus پاسخ مارکس در عین حال یکی دیگر از سیاست های شکست برای عمران خان در چشم ژنرال به عنوان در هر بار مالی گزارش.

67 سال کریکت-تبدیل-سیاستمدار است و بارها و بارها شکست خورده برای به دست آوردن بین المللی کشش بیش از کشمیر موضوع و تلاش برای متقاعد کردن Financial Action Task Force (FATF) در کشور حذف شده از لیست خاکستری ” برای ترور بودجه.

در مواقع اضطراری یکی به تصمیم گیری روشن و آنها را از طریق. شما نمی توانید هیجان. تمام جهان است مشاوره قوی و مستند. اگر نخست وزیر را نشان نمی دهد که او قاطع است کسی دیگری خواهد شد” گفت: Nafisa شاه, یک عضو مجلس از مخالفت حزب مردم پاکستان (PPP).

حتی پس از مستند تحمیل شد عمران خان در ادامه به سوال نیاز برای اجرای آن بالا بردن ابرو بیش از پاسخ این کشور در مقابله با ویروس به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این می آید حتی به عنوان اقدامات شدید در محل هستند در بسیاری از کشورها در سراسر جهان از جمله کشور همسایه هند است.

با توجه به سپیده کشور 12,657 تایید موارد COVID-19 که شامل 2,755 بهبود و 265 مرگ و میر. پنجاب دارای بالاترین تعداد موارد — 5,326 – به دنبال 4,232 در سند.

کارشناسان نشان می دهد که تعداد واقعی می تواند بیشتر با توجه به پایین تست نرخ و عرضه ناکافی تست کیت.

پزشکان و پرستاران در سراسر کشور به صحنه اعتراضات بیش از عدم وجود تجهیزات حفاظت فردی به عنوان افزایش تعداد سلامت کارگران قرارداد COVID-19.

“از آنجا که از کمبود منابع وجود دارد و هرج و مرج در میان پزشکان و کارکنان بهداشت و درمان. آنها می دانند که مردم در حال مرگ هستند آنها می دانند که شدت بیماری و آنها را به کار بدون PPE,” شعیب حسن طرار یک دکتر کار در راولپندی به نقل شد.

به عنوان coronavirus بحران همچنان به تاخت و تاز پاکستان این کشور قریب به اتفاق زیرساخت های بهداشت و درمان قرار داده است و تلفات در آن در حال حاضر در حال دست و پا زدن اقتصاد است. صندوق بین المللی پول گفت که تولید ناخالص داخلی کاهش خواهد یافت 1.5 درصد در سال 2020 است. این بسته های پول در کشور تنظیم شده است را برای اولین بار عمده در حال ظهور اقتصاد به درخواست یک G-20 ابتکار به درخواست بازپرداخت بدهی تسکین با توجه به بار مالی.

در اوایل ماه مارس پاکستان شاهد افزایش coronavirus موارد هنگامی که آلوده به زائران و کارگران از مرز قم یک شهرستان مذهبی در ایران است که در کانون. پاکستان منابع محدود قرار گرفتند که قرنطینه زائران آشفته در برابر شرایط ناسالم در تافتون اردوگاه در پاکستان-ایران مرز که در آن پنج نفر در یک چادر با عدم دسترسی به توالت.

در حالی که این مستند در محل مقامات مواجه شده توسط روحانیون تندرو که به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله نظر و عنوان تهدید ویروس. در نماز جمعه هر هفته نمازگزاران را نقض محدودیت با تجمع در مساجد مختلف.

هفته گذشته در اسلام آباد امضا توافق نامه اجازه می دهد مساجد به باز بماند برای رمضان. آن تصریح شده است که مردم باید به دنبال 20 قوانین از جمله حفظ یک شش فوت فاصله از یکدیگر.

“کمی وجود دارد که ثبات در شرایط چگونه این مستند در حال نزدیک شدن است. Coronavirus نشان داده است که قطع ارتباط بین دولت ملی و منطقه ای دولت و نظامی است. عمران خان بوده است در پشت سمت چپ به عنوان تشویق کننده برای نگه داشتن پاکستان روحیه بالا است. من فکر می کنم مردم شروع به سوال ” چه مدت است که او برای رفتن به گذشته است؟'”, گفت: Sajjan Gohel جنوب آسیا و کارشناس و مهمان معلم در مدرسه اقتصاد لندن.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>