Arvind Kumar بازديد شهر بازرسی SRDP آثار

حیدرآباد: اصل کار از مدیریت شهری و توسعه شهری, Arvind Kumar امروز در بازدید از شهر و منطقه در زمان انبار مداوم SRDP کار گرفته شده توسط GHMC.

او از مقامات به استفاده از lockdown دوره و تسریع در کار به عنوان وجود خواهد داشت بسیار کمتر فضایی جنبش است.

کومار بازرسی ساخت و ساز از چند درجه جدا کننده با این نسخهها کار در نزدیکی Owaisi بیمارستان تقاطع روگذر و دستور GHMC مهندسین برای سرعت بخشیدن به بنیاد کار می کند.

مهندسین جریان اصلی وزیر در مورد پیشرفت کار. بعد او را بازرسی فرمت پیشنهادی موجود درجه جداکننده در Chadrayanagutta به اتصال Barkas جاده که در آن کار می کند نمی تواند در نظر گرفته به عنوان انتقال از خطوط لوله گرفته شده بود و نه توسط هیئت مدیره آب کردند.

از او پرسید: آب مدیره مقامات به آغاز مراحل برای تغییر خطوط لوله. او همچنین در بازرسی از Bahadurpura تقاطع روگذر کار می کند و دستور مقامات به منظور تسریع در کار می کند و کامل آنها را به عنوان در هر برنامه.
او از مقامات به طور مستقیم به سازمان های اجرای آثار به استقرار بیشتر مردان و ماشین آلات برای سرعت بخشیدن به کار می کند.

در حال حاضر وضعیت مطلوب برای اجرای آثار در سرعت سریع وجود دارد نه مقدار فضایی جنبش با توجه به مستند, او گفت:. مهندس ارشد Sridhar SE Dattupant و دیگر GHMC مهندسین حاضر بودند.


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>