هنرمندان همکاری در یک Coronavirus PSA کمپین که شما در سراسر نیویورک

PSA بیلبورد ایجاد شده توسط هنرمند Maira کالمن. حسن نیت ارائه میدهد از پوستر خانه و میدان تایمز هنر.

یکی از تعریف کیفیت از coronavirus همه گیر کرده سردرگمی بهترین شیوه وقتی که می آید به حفظ سلامت خود را. در میان این همه آشفتگی این سازمان در میدان تایمز هنر پا به اعلام همکاری با موزه پوستر خانه چاپ مجله و سازمان برای آزادی در دو فاز PSA کمپین که پرتو عمومی دستورالعمل های ایمنی, پیام, پشتیبانی و تعمیم تشویق به تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال در هر قصبه در شهر نیویورک است. تابلوهای تبلیغاتی ایجاد شده توسط یک میزبان از شرکت هنرمندان و طراحان گرافیک از جمله میرکو Ilić, Maira کالمن و پابلو Delcan.

میرکو Ilic را PSA آثار هنری است. حسن نیت ارائه میدهد از پوستر خانه و میدان تایمز هنر.

اگر چه برخی از PSA محتوا خواهد بود به ویژه بر روی صفحه نمایش بر روی تابلوهای تبلیغاتی در میدان تایمز LinkNYC کیوسک و تابلوهای تبلیغاتی در بالای تونل لینکلن را نیز در پرتو این پیام به مردم تا حد زیادی محدود به خانه های خود را در هر قصبه. در همراهی با کشنده ضرورت موضوع در دست هنرمند-تولید تابلوهای تبلیغاتی به طور کلی رنگ روشن و مختصر و به ویژه چشم نواز است. “بسیاری از طراحان بلافاصله نسبت به جذب پیام از جامعه قدرت و قدردانی نسبت به خط مقدم کارگران و همچنین توافق بر امنیت عمومی مشاوره” جولیا نایت مدیر پوستر خانه گفت: ناظر.

همچنین نگاه کنید به: Yayoi Kusama فقط انتشار یک شعر در مورد ‘هیولا وحشتناک’ Coronavirus

“وجود دارد مقدار زیادی از طنز و رنگ های روشن و چند واقعا زرق و برق دار چاپی قطعه” شوالیه اضافه شده است. “این شگفت انگیز است که چقدر از همه می خواستم به استفاده از صدای خود را به چیزی برای شهر نیویورک است که رنج می برد بسیار در دست این بیماری همه گیر.”

یک پوستر ایجاد شده توسط Ilić, خواست هر کسی عبور با: “don’t stop به خواندن این. نگه داشتن رفتن. ایمن خواهد بود.” دیگر ساخته شده توسط Brooklyn-based design studio Strick&Williams, ویژگی های یک پیام نوشته شده بر روی کاغذ را متعادل بین دو chopsticks: “قبل از اینکه شما انگشت اشاره مطمئن شوید که دست های خود را تمیز هستند.”

PSA مواد ایجاد شده توسط Strick&Williams. حسن نیت ارائه میدهد از پوستر خانه و میدان تایمز هنر.

“جهان است که به دنبال به سمت شهر نیویورک در طول این بحران به عنوان نمادین قلب این شهر در میدان تایمز می شود پلت فرم قدرتمند برای هنرمندان برای برقراری ارتباط امید و انعطاف پذیری در مواجهه با عدم قطعیت” ژان کونای مدیر میدان تایمز هنر گفت: ناظر. “ما امیدواریم که این پیام ها را با طنین نیویورکی در خانه و با جوامع در سراسر جهان و از همه مهمتر با کارگران ضروری نگه داشتن شهر ما در حال اجرا در حال حاضر و همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>