Midnight Moment: Shantell Martin, Lines of Mars.

Shantell مارتین خطوط مریخ ایجاد شده برای میدان تایمز هنر’ نیمه شب لحظه. میدان تایمز هنر

در طول ماه فوریه سه دقیقه قبل از نیمه شب در میدان تایمز را براق تابلوهای تبلیغاتی را از تغییر خود را شعله ور رنگ ساخت راه زیرکانه و در عین حال فریبنده لحظه ای تأمل. گردشگران در جستجوی یک عکاسی از زاویه و مردم محلی به سرعت در حال عبور از میان جهنم و Midtown برخورد این سوال که “شما که هستید ؟” پر کردن صفحه نمایش در یک غریب فونت های که به یاد می آورد بی گناهی و استبداد از یک کودک خط.

Shantell مارتین هنرمند در پشت تصویری نصب و راه اندازی معتقد است این سوالی است که ما باید خودمان را به طور منظم. “هر روز” در واقع. “من معتقدم که همه ما باید [بپرسید که] وجود دارد سود کالیبراسیون خود را به طور منظم.”

همچنین نگاه کنید به: یان هنرمند در دیدار دزد که به سرقت برده و کار او در شگفت آور مستند جدید

در یک میدان در غیر این صورت اشباع با gushes از گردشگران و محرک های بصری بنابراین قریب به اتفاق آن را تقریبا به نظر می رسد معکوس مارتین مداخله ارائه می دهد یک لحظه از فرار و تفکر. با عنوان خطوط مریخسه دقیقه ویدئو تشکیل شده از کلمات, چهره های چوب و دیگر ساده نقاشی فیگوراتیو است که بخشی از وقت میدان هنر’ ابتکار برای پیدا کردن برخی از فضا در میدان را منشعب نشانه برای چیزی غیر از تبلیغات: برای هنر است. ماهانه برنامه به نام نیمه شب لحظه ای به ارمغان آورده است آثار نیک غار لوری اندرسون Pipilotti Rist و مسیحی Marclay به مرکز یک سایت قطعا در طرف دیگر فرهنگی طیف از “هنر است.” اما مارتین می تواند به عنوان یک شکل که به راحتی اسلاید بین این مرزبندى.

پس از مهاجرت به نیویورک بیش از یک دهه پیش در بریتانیا متولد هنرمند حک شده خودش خلاق تو رفتگی در دیوار با استفاده از در دسترس اما عمیقا احساساتی بصری واژگان. از سه همکاری با پوما برای طراحی کفش کتانی به او شات با Kendrick Lamar برای هنر بازل میامی ساحل و یک نقاشی دیواری او به نقاشی برای رستوران ایتالیایی Saraghina در بروکلین سی و نه ساله نقاشی همچنان به جذب گسترده مخاطبان است. در این میان نهادی به رسمیت شناختن است snowballed نیز با یک نمایشگاه انفرادی در 92Y را Milton J. ویل گالری هنر در سال 2018 به عنوان اولین بصری ساکن در علاوه بر این به سه گروه نشان می دهد در هنر دنور, موزه آلبرایت-Knox, گالری و موزه, تصویر متحرک.

Shantell Martin's <em>Lines of Mars</em> created for Times Square Arts' Midnight Moment.

Shantell مارتین خطوط مریخ ایجاد شده برای میدان تایمز هنر’ نیمه شب لحظه. میدان تایمز هنر

مارتین به نقل از کاریکاتور به عنوان بزرگترین الهام بخش در حال رشد و بدون قرار گرفتن در معرض به موزه و یا گالری. “همه ما می توانیم یک خط اما تصور کنید که تمام کاری که می رود به ساخت یک خط مشخص مال” او توضیح می دهد که به ناظر در مورد ایجاد سیاه و سفید نقش برآب سبک تبدیل شده است که به طور کامل او. آیا در میدان تایمز تابلوهای تبلیغاتی و یا یک جفت کفش ورزشی, مارتین ارقام پیدا کردن راه هایی برای انتقال توانمندی و امکان تحقق خود. او با استفاده از کلمات و علائم نقطه گذاری و یا چهره های چوب برای نشان دادن سوال و یا پیشنهادات در مورد راه بودن است. در میدان تایمز هنر او دوباره می یابد تا به یک معنی جدید از طریق بیلبوردهای’ مقیاس عظیم—که در مواجهه با هنر کمتر از انتظار است. آشنایی و قابلیت اتصال از حرکات ساده ایستادگی کردن در میان سیل تصاویر به شدت متراکم با رنگ چهره و کلمات است. او خواستار ارائه “به سادگی هنر بدون نیاز به فروش آن را به عنوان چنین است.”

انگیزه خیلی زیادی در زیبایی آمد از تحقق است که بسیاری از مردم می گویند که آنها نمی توانند در قرعه کشی. “هر کس می رسم یک شکل چوب یک چهره و یا سایر چیزهای آشنا,” او می گوید. “همه مردم باید آن را به یک حرفه ای اما هر کس یک هنرمند منحصر به فرد و شایسته دیده و شنیده می شود.”

و این که پیام که در قلب او میدان تایمز ارائه شده است. در طول مارتین سه دقیقه شما به عنوان دیده بان او سوال اسلاید در سراسر تابلوهای تبلیغاتی به آرامی همگرا به جملات “شما چه کسی” یا “شما که هستید.” مارتین ادامه خواهد داد به جشن درونی کاوش و همچنین محبت خود پذیرش در پروژه های بعدی. همکاری با هنر دیجیتال گالری Absolut هنری مارتین را ایجاد نسخه محدود چاپ دیجیتال به نفع LGBTQ+ جوامع در طول سیدنی گی و لزبین, مردی گراس, هنر در هنر کاغذ عادلانه و همچنین نیویورک و استکهلم غرور رژه می روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im