هنرمند Jammie هلمز مگس آگهی ها در سراسر آسمان به یاد داشته باشید جورج فلوید آخرین کلمات

آنها قصد کشتن من (New York City), 2020. Jammie هلمز و کتابخانه خیابان جمعی. سو Kwon

در مه 25, مینیاپولیس, resident جورج فلوید درگذشت زیر زانو یک افسر پلیس با فشار دادن خود در معرض ابتلا بدن به خیابان و کمی بیش از یک هفته بعد از اعتراضات هنوز roiling در سراسر کشور با شور و احساس می کند که به طور همزمان غمگین خشم و پر از امکان. معماران و طراحان در Floyd جامعه پرداخت شده است ادای احترام به او را با نقاشی های دیواری و خوانش شعر و اجرای برنامه های دیگر و هنرمند Jammie هلمز به طور مشابه در پاسخ به Floyd کشتن با یک پروژه که افراشتند بیش از این آخر هفته گذشته. با کمک دیترویت کتابخانه خیابان جمعی گالری Dallas-بر اساس هنرمند هلمز راه اندازی پنج هواپیما با آگهی تحمل فلوید نهایی کلمات به پرواز بیش از پنج شهرستانها عمده آمریکا بین 11:30 صبح و 9 p. m. روز شنبه, مارس 30.

یک هواپیما پرواز بر فراز دیترویت تحمل یک بنر که گفت: “لطفا من نمی توانم نفس بکشم.” شهروندان لس آنجلس نگاه کردن به دیدن یکی دیگر از هواپیما با بنر متصل شده است که گفت: “من تشنه هستم.” دالاس: “گردن من لطمه می زند.” میامی: “همه چیز لطمه می زند.” شهر نیویورک: “آنها در حال رفتن برای کشتن من است.” حضور جورج فلوید نهایی عبارت نصب شده در آسمان به عنوان چیزی شبیه به یک روحانی رد به ارعاب تاکتیک هایی که اخیرا اجرا شده توسط ایالات متحده هلیکوپتر نظامی; فلوید صدای قوی تر از کشور و تلاش برای غرق کردن هزاران نفر از مردم فریاد نام او. هلمز گفت: نیویورک تایمز که در منطقه که در آن او زندگی می کند, هواپیما, آگهی تا حد زیادی استفاده می شود برای تبلیغ مسابقات گلف. “یا شما چیزی مانند” آیا شما با من ازدواج کن؟,” هلمز گفت. “این همیشه کنترل توسط ثروتمندان است.”

هولمز که نقاشی ارائه صمیمی یک نگاه اجمالی از زندگی در آمریکای جنوبی صحبت کرد و در مورد کار در یک بیانیه از طریق وب سایت خود را. این هنرمند با تاکید بر اهمیت حرکت وقتی که می آید به اجرای پایدار و پیشرفت به جامعه است. “استفاده از رسانه ها به بازشماری فلوید نهایی کلمات ارائه یک مقایسه سر و صدا از رسانه های دیجیتال” هولمز گفت. “من امیدوارم که مردم را به یاد قدرت ما می توانیم به شنیده می شود و که با هم پشت یک واحد پیام کلید برای تغییر واقعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>