هنرمند دبورا رابرتز است با استفاده از همه گیر خرابی به ویرایش اول موزه نشان می دهد

هنرمند دبورا رابرتز ارائه بحث در Blanton موزه هنر در سال 2019. Blanton موزه هنر / YouTube

در حالی که محدود به خانه های خود را در گسترش این رمان coronavirus هنرمندان پیدا کرده اند راه های مختلفی برای اقامت مولد. برخی از آنها تعادل خود را با شیوه های مراقبت از کودکان در حالی که دیگران در حال بدست گرفتن این فرصت را به پیش نویس ایده های جدید برای نشان می دهد که فرضی را در آینده است. دبورا رابرتز, یک هنرمند است که با این نسخهها کار در مورد نژاد و دوران کودکی و تکه تکه ذهنیت بدست مقدار زیادی از توجه بیش از گذشته چند سال است که همه چیز را یک گام بیشتر است. با توجه به این واقعیت است که اولین نمایشگاه در موزه معاصر Austin در تگزاس به تعویق افتاد از ژانویه تا سپتامبر رابرتز با استفاده از قرنطینه-زمان به تولید آثار جدید برای نشان دادن و به تعمیق آن تم.

این نمایشگاه که به نام “دبورا رابرتز: من هستم” در حال حاضر امکانات نمرات نمونه از رابرتز توصیفاتی از کودکان آمریکایی و رابرتز ایجاد آثار او توسط مونتاژ mixed-media کلاژ از چهره های پارچه و اشیاء به تولید ارقام که woundingly انسان است. رابرتز کار با ادراک و اجتماعی مطبوع به منظور روشن آسیب انجام می شود به آمریکایی کودکان با نژاد پرستی و او گفت: نیویورک تایمز که او کار بر روی تزریق coronavirus بحران به معاصر Austin نمایشگاه با تولید کار جدید است که دارای پس زمینه سیاه به جای سفید پس زمینه او معمولا مردد است.

همچنین نگاه کنید به: نیویورک عکاسان در حال فروش چاپ به جمع آوری پول برای بیمارستان المهرست

“این ویروس ساخته شده است ما ترس از مردم دیگر” رابرتز توضیح داده شده به بار. “که در آن ما با استفاده از تماس با چشم و دیدار با مردم در حال حاضر ما خواهید بود در سایه. ما نمی خواهیم مردم به ما مراجعه کنید.” این شرایط اجتماعی بازی به طور مستقیم به کار رابرتز تولید است که همه در مورد کیفیت واقعا دیدن افراد دیگر. “در حالی که من می خواهم به در گروه کر از زنان صحبت کردن در مورد سیاه زنانگی من همچنین می خواهم به خود من, تک صدا” رابرتز ادامه داد.

به طور فعال به روز رسانی او به تعویق افتاد نمایشگاه به جای اجازه دادن به آن باقی می ماند و به سادگی به تعویق افتاد و استاتیک رابرتز معرفی ایده های جدید در مورد آنچه در آن به معنی یک هنرمند در میان یک بیماری همه گیر. از دیدگاه او به عنوان یک هنرمند به معنی دادن هرگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>