آرتور Jafa کارگردانی Kanye West آخرین موزیک ویدیو و نتیجه قدرتمند

آرتور Jafa در Porto, Portugal در فوریه 20, 2020. ریتا فرانکا/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

خشونت پلیس در امریکا وجود داشته است به عنوان طولانی به عنوان پلیس وجود داشته اما تنها به تازگی در این کشور سابقه نداشت دو پديده از تلفن همراه تصویری و رسانه های اجتماعی انسجام برای ایجاد انفجار آگاهی جمعی. در سال 2016 تصویری هنرمند و فیلمبردار آرتور Jafa منتشر عشق, پیام, پیام, مرگ, a 7-minute tour-de-نیروی ترکیبی از پیدا کردن فیلم و معاصر تصاویر مجموعه به Kanye غرب “فوق سبک پرتو.” این ویدئو نشان می دهد که تعدد درد و وجد و حال در یک دایره کامل لحظه غربی منتشر شد موزیک ویدئو جدید کارگردان Jafa برای یک آهنگ با عنوان “ما را شستشو در خون است.”

همچنین نگاه کنید به: Kanye West آزاد یک IMAX فیلم در James Turrell را Roden دهانه

جاست در اوایل این هفته, 14, موزه ها و هنر موسسات در سراسر جهان گرد هم آمدند تا به livestream عشق, پیام, پیام مرگ برای 48 ساعت متوالی به عنوان نتیجه همکاری و مشارکت سازمان یافته توسط موزه هنر آمریکایی اسمیتسونیان و Hirshhorn Museum چرا که آثار هنری خیلی غیر قابل انکار مربوطه در میان جریان ضد خشونت پلیس تظاهرات.

Jafa کار برای غرب است مشابه در تن و اعدام به عشق این پیام است: “شستشوی ما در خون” شروع فیلم با یک دانه دار درگیری بین پلیس و معترضان و به عنوان آهنگ ضربات در یک تقسیم صفحه نمایش اثر را نشان می دهد غرب دیجیتالی-تغییر چهره رپ کنار یافت می شود فیلم هایی از چهره های رقص, مبارزه, آواز خواندن, صحبت کردن و تنفس به شدت. اما وجود دارد بیشتر مرموز تصاویر intercut در کنار تلفن همراه فیلم نیز هست. در طول این موزیک ویدیو به عنوان همچنین در مورد عشق است پیامهستند کلیپ خورشید به دنبال گازی و ساطع دیدنی شعله های خورشیدی.

“خورشید مقیاس مناسب که در آن به در نظر گرفتن چه می گذرد” Jafa توضیح داد: به کتیبه در سال 2018 در یک مصاحبه در مورد عشق است پیام. “این اساسا یک ادعا است که سیاه و سفید زندگی مردم باید دیده می شود در یک cosmological سطح…من سیاه زندگی مردم در حماسه اسطوره ای نظر. و در یک سطح ساده تر, من می خواهم شما را به نگاه کردن این چیزهایی که اتفاق می افتد به مردم پایین—راه شما را خیره به خورشید”است.

آن را آسان ببینید که چرا Jafa دیدگاه تجدید نظر خواهد به غرب که هنری خروجی همواره در برخورد به شدت در عظمت و مبالغه. به علاوه, این اولین بار نیست Jafa تا به حال یک دست (به طور مستقیم یا غیر مستقیم) در ایجاد موسیقی فیلم: او مدیر عکاسی برای Solange را “جرثقیل در آسمان” تصویری و زیبایی شناسی او در خدمت به عنوان یک اصل الهام بخش برای مفت لیموناد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>