هنر با یک قلب: پونا اعتماد زنده 65+ هندی Artforms استخدام 400+ صنعتگران

به عنوان یک مصرف کننده شما باید تقریبا نامحدود انتخاب – اما چگونه بسیاری از منحصر به فرد ، با تشکر از اعتماد مانند این هند فوق العاده سنت در حال حاضر می تواند زینت خانه ما!

منf یک چیز وجود دارد هر عاشق هنر به توافق برسند به این واقعیت است که در حالی که هنر اغلب می شود قدردانی خالق باقی مانده عمدتا فراموش شده است. در هند به خصوص سنتی artforms در حال مرگ توسط دقیقه عمدتا به دلیل چگونه کاملی مصرف گرایی تبدیل شده است.

ما به صحبت کرد Padmaja Jalihal, 51, بنیانگذار قلب برای هنر اعتماد کردن در مورد چگونه آنها در حال آوردن در مورد تفاوت در هنر و صنایع دستی صحنه هند است.

قلب هنر تشکیل شد با تنها ایده احیای هند, هنر, صحنه با افزایش معیشت روستایی صنعتگران دادن به آنها کار دسترسی به بازار و قرار گرفتن در معرض به مصرف کنندگان و کسب و کار. “شوهرم, Sunil و من گرفته اند چندین تور برای دیدار با صنعتگران بسیاری از ایالت ها مانند Karnataka, Tamil Nadu, کرالا, Andhra Pradesh, West Bengal, Odisha و مانیپور. همه آنها تا به حال تنها یک نگرانی: در حالی که آنها می دانستند سنتی و اصیل artforms آنها ندارد این کار می گوید:” Jalihal که ساکن در پونا.

heart for art

پس چگونه او در نهایت موفق به تشکیل یک workbase از 400+ صنعتگران در پنج سال پس از اعتماد تشکیل شد? او می گوید: او آن را در زمان یک گام در یک زمان. “از درک محصولات خود را دادهایم آنها را به صورت آنلاین بر روی سایت ما را برای ایجاد دولتی و خصوصی مشارکت برای پیدا کردن فضایی برای به نمایش گذاشتن هنر و صنایع دستی آن شده است کاملا یک سفر” او می افزاید.

قلب هنر بیش از 65 صنایع دستی ذکر شده بر روی پلت فرم خود را. چه جالب است که همه آنها ساخته شده سازگار با محیط زیست پایدار مواد مانند گونی sabai و sikki چمن طلایی برگ نخل و موز فیبر. وقتی پرسیده شد که چه شخصی خود را مورد علاقه های شما هستند Jalihal شد و سریع برای به اشتراک گذاشتن “سنتی, اسباب بازی, تخته, بازی, نقاشی, ماسک و قطعا چوبی, دکور خانه, اقلام است.”

heart for art

او می گوید حتی کارگاه های آموزشی خود را کاملا چیزی. این است زیرا آن را می دهد صنعتگران یک فرصت برای به برقراری ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان است. از ماسک ساخت کارگاه سفال-ساخت سبد بافی به فلز کار صنعتگران احساس فوق العاده ای غرور در حالی که عبور از دانش و تخصص خود را به دانش آموزان است.

وقتی پرسیده شد که در مورد چه اعتماد تاثیر بوده است تا کنون Jalihal ذکر شده است که آن را در حال فرایند مداوم است. آنها در حفظ و گفتن داستان تولید آگاهی و آموزش مردم در تمام سنین در مورد غنای کشور ما هنر و صنایع دستی. وقتی که نتایج واقعی فروش صنایع محصولات و شناخت برای artform و همچنین صنعتگران آنها احساس شادی و محتوا.

heart for art

Jalihal می گوید: وجود پتانسیل عظیمی برای ما سنتی و صنایع دستی و صنعت به افزایش می یابد. “با طراحی و کارآفرینان و سازمان های غیر دولتی, ادارات دولتی, گردشگری, بخش انجام تعدادی از چیزهایی که برای احیای artforms و آن را وسیله ای برای امرار معاش روستایی صنعتگران ما اطمینان می توانید تفاوت را. اگر بالی کامبوج و تایلند و آفریقای جنوبی می تواند ایستادن در برابر بازارهای بین المللی و بازار های سنتی خود را artforms به زیبایی چرا ما نمی توانیم” او آمده است.


همچنین بخوانید: ساخته شده از گیاهان آیورودا در اینجا این است که چگونه این دست بافته شده از حصیر یوگا ضربه تمام پلاستیک


(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>