هنر بازل در هنگ کنگ در تاریخ 29 مارس سال 2018 است. فیلیپ FONG/خبرگزاری گتی ایماژ

پس از ماه ها حدس و گمان در مورد اینکه آیا هنر بازل در هنگ کنگ خواهد رفتن به جلو با توجه به ادامه تظاهرات اخلال در شهرستان و ناگهانی شیوع مرگبار coronavirus سازمان روز پنجشنبه اعلام کرد که هنر بازل در هنگ کنگ به حال واقع شده است لغو شد به دلیل مداوم تهدید ناشی از این بیماری است. در هفته های اخیر موزه دهانه در چین که نزدیک به شهر که در آن شیوع کروناویروس آغاز شده بود نیز به تعویق افتاد. هنر نمایشگاه برنامه ریزی شده بود را در ماه مارس در هنگ کنگ کنوانسیون و مرکز نمایشگاه و سازمان برای هنر بازل در هنگ کنگ به تازگی رفته تا آنجا که به ارائه خدمات با تخفیف هزینه های عصبی به غرفه داران اطمینان حاصل شود که آنها هنوز هم شرکت کنند.

همچنین نگاه کنید به: چگونه هنگ کنگ گالری در حال هل دادن در برابر ترس از Coronavirus

“افکار ما هستند با کسانی که تحت تاثیر اخیر شیوع کروناویروس در سراسر جهان” مارک Spiegler جهانی مدیر هنر بازل در بیانیه ای گفت. “تصمیم به لغو هنر بازل در هنگ کنگ بود بسیار دشوار است برای ما…ما آگاه از نقش مهمی است که این نمایشگاه نقش در منطقه را در صحنه فرهنگی و برای ما گالری هر دو در آسیا و سراسر جهان است. تیم ما اختصاص داده شده در زمان گسترده و تلاش برای اطمینان حاصل شود ما نشان می دهد در ماه مارس خواهد بود یک موفقیت طی سال گذشته است. متاسفانه شیوع ناگهانی و سریع از رمان coronavirus تغییر این وضعیت است.”

این تقریبا بی سابقه ای اتفاق برای هنر بازل اما نه کاملا: آخرین بار یک هنر بازل لغو شده بود که به طور مستقیم پس از 9/11 زمانی که نسخه افتتاحیه Art Basel Miami Beach لغو شد با توجه به سياه زخم را بترساند. این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در می آید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im