Arnab Goswami حمله مورد: دو نفر از افراد به قید وثیقه

بمبئی: افرادی که به اتهام حمله Arnab Goswami از تلویزیون جمهوری شده اند به قید وثیقه توسط Bhoiwada دادگاه در روز دوشنبه, 27th آوریل است.

آن را ممکن است به یاد می آورد که تلویزیون روزنامه نگار و همسر خود را مورد حمله قرار گرفتند در بمبئی نیمه شب گذشته در روز چهارشنبه توسط دو مرد در حالی که آنها به خانه رانندگی از دفتر خود را. زن و شوهر موفق به فرار شد در این حادثه.

Arnab Goswami بازدید ایستگاه پلیس

از سوی دیگر روزنامه نگار بازدید نانومتر Joshi Marg ایستگاه پلیس در روز دوشنبه به رکورد بیانیه خود در پاسخ به شاه که بود در برابر او در ناگپور. در شاه ادعا می شود که در تلویزیون بحث Goswami استفاده کرده بودند اعتراض زبان در برابر AICC جمهور سونیا گاندی.

قبلا Goswami بود گفت: “پلیس بمبئی فرستاده است من 2 اعلامیه در 12 ساعت گذشته گفت: آنها می خواهید به بلافاصله بازجویی از من را در مورد من نظرات به سونیا گاندی. به عنوان یک شهروند مطیع قانون من را از همکاری با تحقیقات خودم موضوع را به بازجویی فردا صبح”.

SC کمک های مالی Arnab Goswami موقت حفاظت

ممکن است به ذکر است که در 24th مارس, دو قاضی نیمکت رهبری عدالت DY Chandrachud و همچنین شامل عدالت آقای شاه در طی این جلسه برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس گفت که “هیچ اجباری اقدام باید در برابر Goswami برای سه هفته است که در طی آن او می تواند به دنبال پیش بینی وثیقه و دیگر نقش برجسته”

منبع: با ورودی از آنی


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>