ایرما خالی, Avant-testo II, 1998, خودکار بر روی پلی استر. حسن هنرمند و P420 Bolonga

این سال را به زراد خانه در منهتن که در حال رفتن به ویژگی های کاملا انباشته فهرست بین المللی, گالری منحصر به فرد هنرمند کمیسیون و 33 اولین بار غرفه داران به نظر می رسد آماده به رعایت شهرت خود را به عنوان یکی از شهر نیویورک گیج کننده ترین رویدادهای فرهنگی. در علاوه بر این به زراد خانه نمایش عالی برنامه ریزی رویداد نیز به ویژگی های اولین همکاری با آگاه باشید: آرشیو هنرمندان, پژوهش, و, نمایشگاه, پاریس, غیر انتفاعی بر اساس است که تلاش برای تاکید مجدد بر موقعیت زنان هنرمندان در کانن قرن 20 تاریخ هنر. این همکاری همراه خواهد بود (سازمان ملل متحد)دیده می شود صحنه, مجموعه 25 سخنرانی از عالی کار توسط هنرمندان زن که خواهد شد بر روی صفحه نمایش در زراد خانه نشان می دهد و همچنین آگاه جایزه 10000 $جایزه است که خواهد شد برای نمونه زن هنرمند در طول دوره نشان می دهد که اجرا خواهد شد از 5 مارس تا 8 مارس.

همچنین ببینید: این هنرمند که خوردند هنر بازل ناف جدید نشان می دهد باز کردن در نیویورک

برخی از رقیب برای این جایزه خواهد شد که برجسته در (سازمان ملل متحد)دیده می شود صحنه را در زراد خانه نمایش عبارتند از هنرمند ژاپنی یوکو Nasaka که توسط Axel Vervoordt گالری; Rina بانرجی که توسط گالری Nathalie Obadia و هنرمند آمریکایی الکسیس اسمیت. “زنان هنرمندان ما انتخاب شده برای (سازمان ملل متحد)دیده می شود صحنه ایران در اکتشاف خود را از این مفهوم درک و یا مهمتر از آن چیزی است که قابل مشاهده نمی, چه, نهفته در زیر سطح از چیزهایی که” کامیل Morineau از بنیانگذاران آگاه در بیانیه ای گفت. “به نظر می رسد جالب از آنجایی که ما خودمان را در یک تلاش از دید به تمرکز بر روی شیوه های که هدف این است به فاش کردن آنچه پنهان به چشم یا به ذهن است.”

آگاه اهداف قطعا جفت خوبی با بقیه نشان می دهد به عنوان یک کل: در این سال زراد خانه نمایش در حال رفتن به ویژگی های دیدگاه های بخش که به دنبال re-بافت 20th century آثار هنری در یک محیط معاصر و همچنین به عنوان یک پلت فرم بخش است که با استفاده از طنز سیاسی به منظور اظهار نظر در این نمایشگاه صنعتی تنظیم. وقتی که می آید به هنر نمایش به عنوان بزرگ و شایسته بمب افکن به عنوان این یکی از بهترین راه برای نگه داشتن چیزهای تازه است برای کشف راه های مختلف از دیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de