‘آرکانزاس’ مرغ سرخ شده جنوبی جرم رجعت به ’90s

Clark Duke and Liam Hemsworth star in Duke's film Arkansas

کلارک دوک و Liam Hemsworth ستاره در دوک فیلم آرکانزاس. Lionsgate

اگر جهان تا به حال شده است که باید باشد و نیست این هولناک ظروف سرباز یا مسافر است که در آن پیدا کنیم و خودمان آرکانزاس این کارگردان از اولین ماشین داغ وان زمان ستاره کلارک دوک را ساخته اند که اولین آن در ماه مارس در جنوب غربی. بدون شک آن مهربان مخلوط shuffle-خیال بافی و مرغ-سرخ شده جرم فساد اقتصادی را یافت و به خانه خوش آمدید در میان نشان ماندگاری hipsters و پستان.

آن را در دسترس است به مخابره به ما تاکید کردن و به هم ریخته فضاهای مه 5 و از آن می رسد به عنوان ترکیبی عجیب و غریب. در هنگامی که این فیلم یک درایو در ویژگی unspooling داستان از یک زن و شوهر از unambitious سطح پایین نمایندگی (Liam Hemsworth و دوک) سکندری باسن به عقب به جنگ با خود نهان (با آنها) رئیس مرد قورباغه (Vince Vaughn) و همچنین یک multigenerational مردم شناختی بررسی عملکرد داخلی از تجارت مواد مخدر در جنوب عمیق تقریبا مانند یک کوتاه AMC نشان می دهد.

همچنین نگاه کنید به: پیدا کردن دین در فیلم ” نیمه شب, انجیل,’ Netflix بکشد عمیق سری جدید

در اوایل چشم انداز در نظر گرفتن این فیلم جدی است که تقریبا انجام شده در توسط یک چشمک-چشمک اشاره-اشاره خود آگاهی که ریخت و بیش از این گفت و گو مانند شکر و تخم مرغ در یک Cinnabon خواستار توجه به تصنع و از تلاش برای هیچ منظور خاص دیگر از ” چرا که نه.’ وجود John Malkovich در preening و ادب (نوار بالا) بازی یک واسطه که در جبهه به عنوان یک پارک رنجر با سرپرستي bumbling جفت. “خط” ممکن است شما را از خواب ارائه شده, پستان,’,” او می گوید به عنوان یک راه مناقصه همراهان شب بخیر همه در حالی که عملا متراکم آرنج خود را به خود ribcage.

اما به عنوان فیلم حرکت فراتر از آن متلاطم اول بخش (مثل اضافی تلویزیون بزرگ شام آرکانزاس است helpfully بخش به پنج فصل) آن را خاموش حرکت برخی از آن اوایل هوا نقل و کشف خود را به وسیلهی ریتم.

داستان به آرامی نشان می دهد خود را به عنوان چیزی از یک اصلاحی به نوعی سخنرانی های سازمان یافته جرم و جنایت به عنوان اجرا شده توسط ظالم Machiavellian masterminds. به عنوان نشانی از آن شخصیت های ظهور به عنوان پیچیده تر و جذاب تر از راه اندازی اولیه نشان می دهد که آنها قادر به. این است که بیشتر به کمک های کلاسیک از ستاره Hemsworth و اکثر pleasingly Vaughn خود را به عنوان مخالف شماره; دو دسته فیلم دراماتیک بلند کردن اجسام سنگین و کنجکاو تن شیفت با یک کشنده جدی حس از هدف است که با leavened فقط راست گرد طنز.


آرکانزاس ★★1/2
(2.5/4 ستاره)
کارگردان: Clark Duke
نوشته شده توسط: Clark Duke و اندرو Boonkrong (فیلمنامه); جان براندون (رمان)
بازیگران: Liam Hemsworth, Clark Duke, Vince Vaughn, Eden Brolin, Vivica A. Fox, Michael Kenneth Williams, Chandler دوک و John Malkovich
مدت زمان: 115 دقیقه.


از رفتن با آن Elmore Leonard–مدل دهید راه اندازی و کایل را لینکلیتر-esque voiceover که از طریق آن او ruminates در مورد “فلسفه زندگی” — آرکانزاس احساس یک فیلم مستقل از یک نسل پیش از آن. آن چشمک می زند از خشونت شدید از جمله صحنه ای که در آن Malkovich است شکنجه توسط یک لوئیزیانا hayseed (با بازی کلارک برادر کوچکتر چندلر دوک) تماس بگیرید و به خاطر داشته باشید که دوران بی پایان عجله سکه فروشگاه تارانتینو بد گویی کردن آف. اضافه کردن به این زنگار از ’90s نوستالژی هستند Flaming Lips, که ارائه آهنگ برای موسیقی متن و ظاهر را در این فیلم به عنوان یک نوار باند.

اما معلوم می شود چیزی بسیار ملایم تر و ظریف در راه دوک توسعه این شخصیت و خود را جای تعجب غنی و روابط پیچیده. در واقع او را می کشد این ترفند خاموش دو بار: هنگامی که با هیچ و بی معنی کایل و زنجیره ای-سیگار jokester Swin و دوباره در فلش بک نشان می دهد که چگونه قورباغه رفت و از knickknack فروشنده به مواد مخدر خداوند درست در زیر بینی او مربی بادام, بازی های برگزار شده توسط سیم‘s, Michael Kenneth Williams, که آشنایی مجموعه مقالات بسیار مورد نیاز gravitas.

اولین کارگردان همچنین نشان می دهد یک استعداد برای ایجاد تنش در یک صحنه از جمله یکی در یک خانه قایقی با Kill Bill mamba Vivica A. Fox. (شخصیت او نام در آرکانزاس او است.) بهشت برولین نیز به سه لایه عملکرد به عنوان Johnna یک پرستار که در خدمت به عنوان یک عشق و علاقه برای دوک ،

به طور کلی آن است که نوازندگان است که به داستان زندگی و اجازه می دهد آرکانزاس به افزایش در بالا به برخی از آن سوالات غرایز است که عبارتند از: شعله ور طراحی صحنه و لباس است که به نظر می رسد به فرض این ایده که مردم از جنوب مانند بازار مال فروشان دلقک. Hemsworth به طور خاص به ارمغان می آورد یک حقیقت و اندازه گیری دل شکستگی برای تجسم خود را از کسی که مجبور شده است به نگاه اجمالی جهان چگونه کار می کند و عمیقا آرزو او نداشته است.

بدون توجه به اندازه صفحه نمایش و یا corniness از گفت و گو آرکانزاس ثابت می کند که قوی اقدام از بازی نوازندگان می توانید حتی بیشتر harebrained از تلاش لبه با شور و نشاط و ضرورت است.

آرکانزاس موجود برای جریان در آمازون نخست تصویری بازی گوگل و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>