آریل زمستان نشان می دهد او رخ و پلاتین مو بور در آخرین Instagram Update

بازیگر آریل زمستان او را شگفت زده کرد 4.4 میلیون Instagram followers با آخرین پست یک به روز رسانی عظیم که در آن او را لرزاند گاه به گاه در عین حال رخ-عریان گروه و نشان داد او پلاتین بور گیسوان. Snaps گرفته شد در لس آنجلس کالیفرنیا به عنوان برچسب جغرافیایی نشان داده شده است. آریل خارج بود در یک هوای کوچ صدر با دنج-به دنبال راه راه بالش. مقدار زیادی از فضای سبز قابل مشاهده بود در امتداد یک دیوار در فاصله و خورشید درخشان روشن بخشی از نیمکت.

آریل نگاه خیره کننده در یک ساده و طرح دار مخزن بالا که نشان داد او شکل انحناء به کمال است. این تانک تا به حال یک پس زمینه سفید و ظریف چاپ و تسمه اسپاگتی کشیده است که بیش از شانه اش. یک اشاره از رخ رویت شد در ضربه اول و نیم تنه لباس چسبیده به منحنی.

او زوج زنانه مخزن با برخی از نور ساده-شستن شلوار جین آبی است که تا به حال لاغر مناسب است. وجود یک شکاف در یک طرف شلوار جین در نزدیکی مچ پا با اضافه کردن یک بیت از چیزی اضافی به شلوار و آریل رفت و پابرهنه.

شگفت انگیز ترین بخش از نگاه او, اما, او, مو بور قفل. بسیاری از طرفداران در حال عادت به دیدن آریل به عنوان یک سبزه, اما او رفت و کامل مو بور. او همچنین برچسب زده تیم, Duenas یک آرایشگر در لس آنجلس و Tabitha, Duenas یک نقاش احتمالا دو نفر پشت سر او مو تحول است.

در دومین ضربه محکم و ناگهانی در سری آریل او را چشم بسته به او بدبختانه که شد دهید در حجیم فر. او gazed به طور مستقیم در دوربین در سومین ضربه محکم و ناگهانی و تکیه به جلو کمی تا کمی بیشتر رخ قابل مشاهده بود. او به دنبال آن است که تصویر با چند اضافی بزند که در آن او flaunted او منحنی, بازی های برگزار شده با گیسوان و flirted با دوربین.

پیروان خود کاملا به روز رسانی و بازی تاج و تخت مرجع در عنوان ، پست متصلب تا بیش از 400,300 دوست دارد در کمتر از 16 ساعت به عنوان به خوبی به عنوان 2,721 نظرات از طرفداران مشتاق.

“شما نگاه شگفت انگیز!!!” یک فن اظهار نظر و به دنبال آن سه نفر از قلبی چشم از emoji.

“تحت اللفظی ملکه” یکی دیگر پیرو اظهار داشت.

“شما کاملا زیبا” یک فن اظهار نظر به دنبال قلب از emoji.

“ورزش به نظر می رسد خوب بر شما!!” یکی دیگر پیرو نوشت: دوست داشتن نگاه جدید است.

آریل نیست ترس به او نشان دهد شکل انحناء در Instagram و کسی را دست انداختن طرفداران خود را با جرقه بزند. در خرداد ماه سال 2020 به عنوان Inquisitr گزارش او نوشته شده یک سری از جرقه بزند از یک عکس که در آن او را لرزاند صورتی سیاه و سفید بالا با ياوه یقه و زیپ پایین جلو. او گیسوان زرق و برق دار رنگ قرمز در آن زمان بودند دهید در نیمه بالا, موی جودی ابوتی برای لاسی نگاه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>