Arianny Celeste سنگ توری رخ-عریان بالا در عکس از او “تظاهر” به تواند در مبارزه با جزیره

Arianny Celeste نشان داد او رخ در Instagram در حالی که آشکار است که او از دست رفته است مبارزه با جزیره کازینو است که در محل UFC 251. به طور معمول, Arianny با این نسخهها کار به عنوان یک هشت ضلعی دختر در دعوا اما پس از اعلام بارداری او شده است برجسته بیرون رینگ.

حلقه UFC دختر بچه به اشتراک گذاشته ضعیف فوتوشاپ شده عکس از خودش. پس زمینه ویژه, مرطوب ساحل شنی به آرامی نورد امواج و زرق و برق دار غروب آفتاب. آن نگاه مانند Arianny هدفمند چپ لبه های خود را برش تصویر های ناهموار ممکن میکند بنابراین این امر می تواند آشکار او نیست در هر نقطه. در این عکس او عینک یک توری, سیاه, سینه بند ورزشی نشان داد که سخاوتمندانه اجمالی کافی او رخ.

چه چیزی می تواند دیده می شود از Arianny را هایلایت موهای قهوه ای جاروب بیش از سر خود را بلند کرد و در امواج نرم بیش از یک شانه با کوتاه تر از لایه فریم های یک طرف از صورت خود را. این مدل به نظر می رسید به لهجه او را با آرایش از جمله هایلایت و برنزه کننده و همچنین دارای نور لرزان سایه چشم. کامل پوت نگاه مانند آن را تا به حال زرق و برق دار, برهنه صورتی رنگ ها در آن است. Arianny بسیار ناهموار بازوی بود scrunchie سمت راست بالای او آرنج. ضربه قطع در مدل میانی اما او نشان داد او تمام ساز و برگ خود Instagram داستان قبلی. در پایین, Arianny عینک چاپ حیوانات تمرین ساق پوش که رنگ و لعاب تا مقابل از ساحل بانی و او گفت: او قدردانی که laces گسترش به جای او رشد میانی. مادر-به-می شود به تازگی نشان داد او حلقه در یک نحیف سبز, بیکینی در ساحل, The Inquisitr گزارش شده است.

مدل پیروان به نظر می رسد به قدر تلاش خود را در درگیر بودن در UFC 251 با فتوشاپ عکس. بیش از 11,300 Instagram کاربران به اشتراک گذاشته شده با Arianny توسط هدف قرار دادن دکمه مانند و بیش از 150 نفر نیز کاهش یافته است, نظر برای مادر-به-بود.

“متنفر می گویند آن را در فتوشاپ” شوخی یکی از فن و Arianny پاسخ با سه خنده گریه گربه emoji.

“شما قطعا از دست رفته است. زمانی که من به تماشای UFC من همیشه به دنبال بهترین حلقه دختر همیشه” یک دوم جانباز بوده.

“فراموش نکنید که در مورد پس زمینه,… شما در حال مشاهده اینجا. من امیدوارم که شما با داشتن یک شگفت انگیز و خوشحال شنبه شب من و فرشته زرق و برق دار” یک سوم فن نوشت کامل با خنده شعله یک چتر ساحل و قلب قرمز از emoji.

“تبریک روی دست انداز! و شما از دست رفته در اطراف حلقه” اعلام کرد یک چهارم پیرو.

چند طرفداران نیز پاسخ داد و تعجب اگر Arianny می تواند نگه دارید تا کارت بین دور می شود و یک هشت ضلعی اما او پاسخ به سوالات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>