Arianny Celeste می رود بی انتها در رنگ خاکستری مایل به قهوهای پایین لباس شنای زنانه دوتکه به اعلام ” من نمی توانم صبر کنید برای دیدار با شما کودک من!’

Arianny Celeste در زمان به Instagram اعلام بارداری در اوایل امروز و به او نگاه خیره کننده در نیمه برهنه عکس. طرفداران او به نظر می رسد به عشق غیر منتظره وحی از او بود قادر به نگه داشتن او را هیجان انگیز اخبار کودک تحت کاری ادامه داده اند برای چند ماه.

در تصویر, Arianny ایستاده بود در یک نازا چشم انداز پر از خشک و ترک خورده شن و ماسه با مه آلود کوه در پس زمینه. او عینک یک جفت از رنگ خاکستری مایل به قهوهای پایین بیکینی. او نمی پوشیدن بالا اما مادر به شود برگزار صورتی آراسته انگشتان دست در سراسر سینه او را به عنوان او خیره شد در او رشد کودک دست انداز. UFC هشت ضلعی دختر عینک سبزه مو در نرم فر که آبشاری کردن پشت او و او تا به حال یک sparkly کلاه های ساخته شده از دو ردیف از ستاره ها که پیچیده در اطراف پیشانی اش. این مدل همچنین به تن پیچیده sparkly شال گردن به دور گردن او بود که رشته گردنبند آویزان است که از آن به اطراف و بیش از آغوش او و از پایین به باسن او. Arianny عینک لوازم جانبی دیگر هم با چند حلقه طلا adorning انگشتان دست و طلا کاف دستبند در اطراف یک مچ دست. به علاوه او به نظر می رسد به یک حلقه الماس در سمت چپ انگشت حلقه.

Arianny به نظر می رسد به پوشیدن آرایش در تصویر. او را چشم بسته به نظر می رسید که سایه های مختلف از خوبی مخلوط سایه چشم و همچنین سیاه ریمل مژه و ابرو. چشمان او نگاه مانند آنها تا به حال رنگ آنها تأکید و لب های او پر شد با یک رنگ خنثی برای ایجاد یک نگاه زیبا برای مادر انتظار. او اخبار خود را در عنوان و ساخته شده برخی از وعده به کودک خود. مدل پیروان مشترک عشق با بیش از 56000 هدف قرار دادن دکمه مانند و بیش از 1800 ترک یک پیام مثبت برای Arianny و نوزاد.

“درخشان در هر راه” اعلام UFC هشت ضلعی دختر Brittney Palmer.

“شما زیبا هستند! هنگامی که من باردار بود ما مسیرهای عبور یک بار و شما قدردانی من. آن روز من ساخته شده که از چنین زیبایی. شما را دوست دارم مادر بودن!” طرفداران به اشتراک گذاشته.

“بدون احساس بهتری در جهان و هیچ بزرگتر امتیاز از یک پدر و مادر است. تبریک به هر دو شما!!!” gushed دوم پیرو.

“و شما را درخشان! درخشش روشن در طول این زمان—جمله های زیبا برای هر دو شما. شما را دوست دارم” یک سوم Instagrammer نوشت.

ما مجله گزارش داد که Arianny در انتظار اولین فرزند او با دوست پسر تیلور پادشاه و او در بر داشت او باردار بود در ماه ژانویه است. او گفت که در طول بارداری او craved گوشت است که به طور معمول یک جزء اصلی از او بیشتر به رژیم غذایی وگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>