Arianny Celeste Glistens با ‘Faux عرق’ در حالی که با پوشیدن یک آشکار سیاه و سفید مخزن

UFC حلقه دختر Arianny Celeste نشان داد برخی از تصاویر از خودش و او اعتراف کرد که درخشان عرق بر روی قفسه سینه و بازوها جعلی بود. هادی خوشحال به نظر می رسید در مورد این تصاویر, اگر چه, و او می خواست آنها را یک هفته خوب.

در Instagram, داستان, مدل نشان داد برخی از کار خود را با عکاس تیلور پادشاه دیروز. امروز او ارسال شده یک عکس از خودش ساخته شده برای این کار با پیچیده نقاشی دیواری به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مبلمان در پس زمینه. در عکاسی از مدل عینک سکسی سیاه و سفید بالای مخزن با تسمه اسپاگتی که رفت دور گردن او مانند افسار. پوشاک نشان داد او کافی رخ و یک اشاره از شانه خود را ، در داستان او اشاره کرد که از تناسب اندام نام تجاری Lutava. Arianny قفسه سینه و شانه ها به نظر می رسد درخشش با عرق که او گفته بود جعلی آن را به نگاه مانند او عرق شد. این مدل نیست سهم دقیقا آنچه که او مورد استفاده برای ایجاد faux عرق.

سبزه زیبایی عینک برجسته قفل کردن اما چند پیچک قاب با نرم فر. به نظر می رسد به عنوان اگر Arianny بود shimmery هلو سایه چشم و ریمل مژه و ابرو سیاه و سفید برای جلب توجه به خود را زیبا چشم های قهوه ای. علاوه بر آن نگاه مانند برخی از گونه رنگ برجسته او در حالی که استخوان های گونه خود را کامل لب به نظر می رسد برای روشن و خاموش شدن با یک رنگ روشن و براق.

در زیرنویس این مدل گفت که او امیدوار است او سبب شد که در یک هفته و از آنها قدردانی کرد. در دقیقه بیش از 10,500 Instagram کاربران آمار “مانند” را فشار دهید و بیش از 200 نفر از آنها نیز در زمان زمان به ترک نشاط بخشی دهید.

“با تشکر از شما برای همیشه, پخش كردن, vibes مثبت و gracing من خوراک خود را با مطالب شگفت انگیز Arianny” نوشت: یک فن که شامل یک بوسه و لبخند و یک قلب قرمز از emoji.

“شما نگاه زیبا و زرق و برق دار, عسل, عشق, شما,” دوم فن از مدل نوشت: از جمله قلب و چشم و قلب از emoji.

“است که به خوبی قرار داده شده عرق… هنوز مطمئن شوید که آنچه شما به فروش, اما من با خرید آن” طعنه یک سوم جانباز.

“تو زیبایی, Arianny ارسال مثبت به شما و من امیدوارم که شما هفته به خوبی می گذرد” یک چهارم Instagrammer پاسخ همراه با پنج قلب و شکلک های emoji.

Inquisitr قبلا گزارش شده است که UFC هشت ضلعی دختر به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش با پوشیدن یک لباس شنای زنانه دوتکه صورتی از او 2020 تقویم شلیک و او به او گفت هواداران به تشویق علی رغم مبارزه در این سال آورده برای بسیاری از جهان است. به علاوه او در ارائه یک هدیه رایگان با سفارشات که به نظر می رسید به همه کمک کند تا احساس کمی بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>