Arianny Celeste چشمک می زند رخ در پایین برش لباس جدید عکس

Arianny Celeste مشترک یک زیرچشمی نگاه کردن در آینده زنان و زایمان عکس در Instagram به تازگی ترک طرفداران خود را هیجان زده در نگاه اجمالی به سفر او به مادر است.

UFC هشت ضلعی دختر بچه به اشتراک گذاشته شده یک سری از دو عکس از او Oxana الکس عکاسی باشد جلسه عکس. در تصاویر, Arianny تا به حال یک زرق و برق دار نگاه گلم که او اعتبار به جسیکا هارپ برای آرایش و لس آنجلس بر اساس Jason مو برای او گیسوان. Arianny عینک برجسته سبزه یال در نرم فر که آبشاری بر شانه های در حال سقوط از یک طرف ، در صورت این مدل به نظر می رسید به پوشیدن یک نرم هلویی سایه چشم با خط چشم و ریمل مژه و ابرو. چشمان او به نظر می رسد تب و تاب بودن با bronzer و کامل نکته به نظر می رسد به ورزش برهنه سایه هلویی. او ناخن به حال یک کودک آبی مانیکور اما از آن است که روشن نیست در صورتی که جزئیات یک نکته در مورد نوزاد خود. او همچنین عینک چندین حلقه و دستبند به عنوان لوازم جانبی.

Arianny عینک قهوه ای توری چاپ لباس بلند و گشاد است که شامل یک نوار نارنجی رنگ و لعاب از طریق آن نارنجی راه راه پوشش و مطابق با کراوات ابریشمی. در اولین شات, Arianny گهواره او را در حال رشد کودک دست انداز با شیرین دود بر چهره او و او ایستاده بود در یک استودیوی عکاسی با پس زمینه روشنایی و دیگر کنسرت بربس. در تصویر دوم این مدل با یک تکه از مو و لباس بلند و گشاد را ياوه یقه نشان داد زیرچشمی نگاه کردن در او فراوان رخ. مادر به نگه داشته می شود دهان او بیشتر بسته به عکس شماره دو.

Instagrammers مشترک با Arianny و بیش از 13,500 آمار “مانند” را فشار دهید در حالی که نزدیک به 200 کاهش یافته است مثبت و نظر او را در مورد بارداری. بسیاری از مشترک قلب قرمز از emoji و اشاره کرد که او به نظر می رسد به یک بارداری تب و تاب بودن.

“به دنبال زرق و برق دار به عنوان همیشه. عشق که رنگ مو. شما درخشان” gushed یک فن.

“زرق و برق دار مامان. شما در حال درخشان! آن را به چشم” یک دوم پیرو اعلام شده از جمله دو قلب emoji.

“شما مظهر و تعریف یک درخشان ، آماده شدن دوربین… برای گرما است که در مورد به امدن. من امیدوارم که شما با داشتن یک شگفت انگیز و خوشحال چهار شنبه, زیبا و زرق و برق دار زنان له سه شنبه” نوشت: یک سوم جانباز که مشترک قلب مختلف فلش و لبخند emoji در سراسر پست.

“چه کسی می دانستم که شما می تواند حتی بیشتر از درخشان! بسیار زیبا Arianny” یک چهارم Instagrammer پاسخ داد از جمله دو قلب قرمز چشم از emoji.

Arianny نشان داده خاموش ضربت کودک خود را پس از اعلام بارداری. Inquisitr به تازگی گزارش شده است که او یک فرم اتصالات لباس خاکستری که نمایش خود را در حال تغییر شکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>