آریانا جیمز در زمان به Instagram برای جولان دادن او مناسب بدن در یک لباس سفید تنگ. پست اضافه شد به صفحه یک ساعت پیش و آن را تا به حال طرفداران وزوز.

سکسی جدید شات اسیر میامی مبتنی بر مدل نما در مقابل یک آینه است. شات گرفته شده در پشت او اما بازتاب خود را تضمین که هر زاویه از بدن خود را در صفحه نمایش کامل. آریانا نمی tag محل خود را در پست اما به جای آن می گذراند قلبی عنوان. او gazed به آینه با یک جذب می کند در حالی که خیره خیره کننده در یک لباس سفید که چیزی جز نعمت برای او انحنا شکل است.

بالای لباس افتخار ياوه یقه که آغشته به او قفسه سینه و سمت چپ او دکولته به طور کامل برهنه. آن V-یقه نمایش عظیم رخ و آریانا طرفداران قطعا تایید شده از پوست عریان نمایش. آن نازک تسمه اسپاگتی استراحت برنز خود را شانه و پشت قطعه نشان داد تسمه متقاطع و مقید در نزدیکی او بازگشت.

لباس ساخته شده از پارچه سفید و به نظر می رسد به یک لایه جامد در زیر پوششی الگو لایه ای که در بالا. آن را تنگ در هر اینچ از بدن خود را و کمک به او با تکیه تلفظ کردن دور کمر کوچک و میانی. جلوی پوشاک استراحت بالا در ران و نمایش او را قوی سرچشمه می گیرد. آریانا برگزار می شود یک رژگونه صورتی جارچی در یک دست و در عنوان او اعتبار Yoins ایالات متحده آمریکا برای او انتخاب لباس, اضافه کردن یک لینک به وب سایت خود را به عنوان به خوبی.

او اضافه نمی کند هر گونه لوازم جانبی به نگاه بسیار گرم و تضمین این که همه چشم به چسب به شکل او. آریانا کشیده او سه قفل با یک قسمت وسط و چند سست قطعات کاهش یافت و در اطراف قاب ، از پشت, طرفداران, درمان شدند به یک نظر از یک تصویر کامل بهم تابیدن و بافتن. این ççê ی اضافه شده قابل توجه استفاده از آرایش به نظر می رسد که شامل خط چشم ریمل مژه.

طرفداران نشده اند خجالتی که آن را به نشان دادن قدردانی خود را برای لحظهای. در یک ساعت, عکس شده است, دو-tapped بیش از 48000 بار و طرفداران نیز آب گرفتگی بخش نظرات با بیش از 1000 تعارف و این تعداد تنها همچنان به صعود.

“بهترین در تمام جنبه های… بیشتر مثل شما در جهان, لطفا” یکی Instagrammer بوده.

“چه پیام زیبا. کاملا موافقم. آن را خوب است برای ما بت نیست اما مقایسه خودمان اما تنها با ما “من” از دیروز… و برای بهبود خودمان!” دوم فن اضافه شده است.

چند مطلب باقی مانده بودند لال و نظر خود را با انتخاب از emoji به جای کلمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im