Ariana Grande باز می شود تا در مورد آلبوم جدید: ‘من شده است در ساخت بسیاری از مسائل’

Ariana Grande به صحبت کردن در مورد آلبوم جدید خود است و اگر طرفداران می توانند انتظار برای شنیدن بیشتر در موسیقی های جدید از خود را در هر زمان به زودی. ستاره پاپ رو کاندید مورد چگونه او مشغول به کار در مواد جدید در حالی که در خانه به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس جدید در مصاحبه با Zane Lowe در سیب موزیک اما اعتراف کرد که طرفداران احتمالا نباید انتظار یک نام تجاری جدید آلبوم به رها کردن در هر زمان به زودی.

به گزارش سرگرمی امشب در مارس 13, Ariana نشان داد که او شده است برای ایجاد آهنگ های جدید اما نمی هر گونه اخبار را به فاش کردن وقتی که می آید به انتشار کل مجموعه جدید از آهنگ ها.

“من شده است به ساخت چیزهای. من شده است در ساخت بسیاری از مسائل است اما این نیست که سر من است راست, در حال حاضر,” ستاره توضیح داد که او اعتراف کرد که او کار کرده است در جدید موسیقی در استودیو در میان همه گیر اما نشده است به شدت نسبت به آلبوم جدید.

“من یک خانه را تا زمانی که کاملا به تازگی و شده است که بسیار سرگرم کننده بلکه بسیار بد برای من برنامه خواب و غذا خوردن برنامه. من به یاد داشته باشید که وجود دارد این است که زندگی در خارج از ساخت و من مجبور به ترک کامپیوتر در برخی از نقطه,” او گفت:.

قابل توجه آریانا در حال حاضر تحت درمان طرفداران به برخی از موسیقی های جدید در میان زمان بیماری همه گیر.

او کاهش یافته و جدید دو نفره با جاستین بیبر یک تصنیف به نام “با تو” هفته گذشته. در حال رشد در حال اهدای درآمد حاصل از تک به اولین پاسخ دهندگان صندوق کودکان که ایدز کودکان از کارگران در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

آن را به دلیل شیوع فعلی که طرفداران احتمالا نباید انتظار هیچ غیر-موسسه خیریه مجرد به رها کردن در هر زمان به زودی.

آریانا توضیح داد که در حالی که بسیاری از مردم در سراسر جهان را تحت تاثیر قرار خرید وضعیت فعلی او را احساس نمی کند آن را مناسب برای انتشار آهنگ جدید خود به دست آورید.

“من فکر می کنم تا آنجا که ایجاد می رود آن را احساس می کند واقعا خوب است. اما من می دانم که بسیاری از مردم نمی باید که لوکس و بسیاری از مردم [را] شغل آنها نمی توانند این کار را از خانه, بنابراین من احساس گناه و برکت” آریانا — که از او منتشر شد تازه ترین آلبوم تشکر از تو, بعدبیش از یک سال پیش در فوریه 2019 — گفت.

“من واقعا احساس راحتی قرار دادن هر چیزی در حال حاضر” او افزود: آن را “از روی حیله و تزویر زمان” برای هنرمندان وقتی که می آید به ایجاد مواد جدید است.

اما در حالی که “رهایی” خواننده آماده است به انتشار یک آلبوم جدید در حال حاضر Ariana شده است نگه داشتن طرفداران به روز با او چگونه انجام شده است در میان این مستند بیش از چند هفته گذشته.

و همچنین به عنوان یک جریان ثابت از Instagram داستان خواننده با استعداد قبلا wowed طرفداران هنگامی که او نشان داد یک نگاه جدید او به عنوان درمان او 185.5 میلیون پیروان به یک نگاه او دراماتیک مو تحول زمانی که او در حال غرق امضای خود را مستقیم و طولانی موی دم اسبی برای او طبیعی مجعد قفل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>