آریانا گراند و جاستین جدید تک آهنگ “با تو” یک قلبی قرنطینه با مضمون تصنیف

در یک زمان که در آن بسیاری از مردم خود جدا در خانه های خود را با عزیزان یک آهنگ که شما دوباره عشق و شور و ممکن است دقیقا آنچه را نیاز دارید. آریانا گراند و جاستین بیبر منتشر شد تک آهنگ جدید “با تو” در صبح روز جمعه, مه 8 که ممکن است جرقه که شعله.

هر دو از هنرمندان منتشر شد stick-figure کاور برای تک روز شنبه, مه 2 خود را در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی ارسال طرفداران به دیوانگی.

پوشش ساده بود کودک مانند نقاشی که شبیه یک 3-D خانه ای با دو بدن نشسته در داخل آن است.

هنرمند نام آنها در بالا خانه با عنوان آهنگ در پایین. طراحی شده توسط آمریکا کاریکاتوریست و نویسنده Liana Finck که نام دیده می شود در گوشه سمت راست پایین این کاور.

آهنگ بود و نه فقط یک پروژه جدید برای هنرمندان آن را نیز برای یک علت خوب است.

“همه خالص درآمد حاصل از فروش و جریانهای ‘با تو’ به صندوق کمک های مالی و کمک هزینه تحصیلی برای کودکان از اولین پاسخ دهندگان که نهفته COVID-19 در همکاری با اولین پاسخ کودکان را پایه و اساس” خواندن گراند را Instagram post.

همراه با صوتی, ویدیو موسیقی رسمی نیز منتشر شد در یوتیوب. در این ویدئو مجموعه ای تصویری از طرفداران در سراسر کشور که با حضور خود حافظه های فوق در این ماه.

با مدارس بسته در سراسر کشور بسیاری از جوانان در حال تجربه خود را در حافظه های فوق و فارغ التحصیلی تقریبا از خانه.

بسیاری از ویدیو ارسالی شامل نوجوانان با پوشیدن لباس prom خود را فارغ التحصیلی کلاه و لباس و گذراندن وقت با خانواده خود و عزیزان در حالی که quarantining.

چند افراد مشهور ساخته شده ظاهر cameo از خانه های خود از جمله Jaden Smith, Steph و عایشه کاری, دمی لواتو و دوست پسر او حداکثر Ehrich و Chance The Rapper به همراه همسرش, کیرستن Corley.

در حالی که گراند گذاشته در تخت بغل کردن و بازی کردن با او نه سگ بیبر و هایلی دیده می شود راه رفتن را از آنچه نگاه به یک بسیار طولانی در جلوی خانه احاطه شده توسط هکتار از زمین پوشیده از چمن.

فقط در یک ساعت پس از انتشار آن ویدیو یوتیوب را به دست آورد 481,509 نمایش و بیش از 300.000 را دوست دارد.

همکاری برای اولین بار بود با این دو هنرمند و یکی است که بسیاری گراند و جاستین بیبر, طرفداران تا به حال شده است در انتظار سال برای.

“افتخار این آهنگ و این باعث. امیدوارم که همه شما آن را دوست دارم. Ariana شما شگفت انگیز است. مبارک در نهایت این اتفاق افتاده است” جزئیات بیبر Instagram عنوان.

بیلبورد گزارش داد که تنها و تنها برای اولین بار از بسیاری از رویدادهای خیریه از این دو مدیر اسکوتر براون سازمان SB پروژه ها. براون قصد دارد در سازماندهی بیشتر بشردوستانه پروژه هایی که در حال برنامه ریزی برای انتشار در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>