Ariana Grande اتحاد مجازی مراسم با ‘پیروز’ بازیگران برای نمایش 10th Anniversary

Ariana Grande مجازی مراسم با بازیگران سابق طنزهای پیروز است. 26 ساله پاپ ستاره و castmates از Nickelodeon ضربه ملاقات کرد تا در ویدئو کنفرانس سایت زوم به مناسبت گرامیداشت روز نمایش در 10امین سالگرد.

گراند بازی معروف گربه ولنتاین در Nickelodeon سری و بعد به ثمر رساند متقاطع عاقبت اسپین آف با مصطفی چمران آلوم جینت کوردی. برای زوم مراسم گراند پیوست پیروز شرکت ستاره ویکتوریا عدالت Liz Gillies, مت, بنت, avan Jogia, اریک لانج, Daniella مونه Leon Thomas سوم و showrunner دن اشنایدر در دوربین.

گراند نوشته شده در Instagram تصویر از این مراسم که در آن او نوشت که او “خوشحال است.” در نظرات پست های co-stars همچنین ابراز محبت خود را به یکدیگر.

“عشق همه شما!!!: نوشته سری ستاره ویکتوریا عدالت که بازی شخصیت اصلی Tori Vega در نشان می دهد.

“عشق شما” اضافه شده آنان Jogia که بازی بک Oliver.

“ویژه گروه کمی, عشق, شما, قطعه” اضافه شده Daniella مونه با نام مستعار عدالت را در تلویزیون, خواهر, Trina وگا.

عدالت همچنین یک قطعه از چت به Instagram. در این کلیپ اشنایدر توضیح داد که این بازیگران قرار بود با هم در فرد به نان تست 10امین سالگرد پیروز اما قادر به توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس به طوری که آنها تصمیم به با هم عملا به جای.

پس از معرفی بازیگران از جمله “آری” به showrunner سپس تشکر طرفداران برای حمایت خود را نشان می دهد برای سه فصل از آن پخش شده در Nickelodeon است و هنوز هم طرفداران نوجوان طنزهای 10 سال پس از آن وارد بازار گردید. هر یک از بازیگران عضو و سپس chimed در برای تشکر از طرفداران.

گراند سپس تست دوربین با یک لیوان شراب قرمز به عنوان دیگر پیروز ستاره نیز مطرح عینک خود را به صورت مجازی توست.

گراند رو کمی دلتنگ قبل از این مراسم صورت گرفت. پیش از زوم چت ها “Thank U بعدی” خواننده را به Instagram به اشتراک گذاشتن برخی از پشت صحنه, عکس ها و پشت صحنه جواهرات را از او سه فصل در نشان می دهد. او همچنین ابراز قدردانی از مجموعه تلویزیونی که لگد کردن حرفه ای خود را.

گراند به وضوح نگه داشته و در تماس نزدیک با او پیروز co-stars. در واقع این است که حتی برای اولین بار “ریونیون” با برخی از آنها پس از تبدیل شدن به یکی از بزرگترین ستاره های موسیقی پاپ در جهان است. در پاییز گذشته گراند پیوست با او پیروز co-stars Gillies و بنت در طول شیرین کننده تور با توجه به E! اخبار. در طول توقف در آتلانتا بازیگر کانال او Nickelodeon روز با انجام “آن را” یک آهنگ محبوب از نشان می دهد با مراجعه به شرکت ستاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>