این پوشیدنی اجتماعی فاصله دستگاه چیزی موزه ها نیاز به بازگشایی با خیال راحت ؟

این Magazzino, ایتالیایی, موزه هنر در بهار سرد نیویورک. خاویر Callejas

در سراسر جهان سازمان است که در عمل این فرض که گروه زیادی از مردم خواهد بود خوش آمدید به جمع آوری در محل خود ضروری و استراتژیسازی در مورد چگونه به بهترین بازگشایی با خیال راحت. برای مثال مدیران Dia:فانوس دریایی, یکی از محبوب ترین موزه ها در ایالت نیویورک در حال توسعه تغییرات به امکانات خود و پروتکل به عنوان یک دفاع در برابر coronavirus که شامل هندزفری و شستشوی لوله ها و مبهوت پذیرش. Magazzino, ایتالیایی, هنر, یک 18,000 فوت مربع پردیس واقع در دره هادسون, اعلام برنامه های خود برای ادغام استفاده از EGOPro فعال دسته به عملیات روزانه خود را در علاوه بر این به بسیاری از دیگر تلاش ها برای اطمینان از ایمنی از شرکت کنندگان و کارکنان. همه بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن این دستگاه که هشدار پوشنده لباس در هنگام کسی را در مجاورت خود بدست بیش از حد نزدیک است.

“پس از مستند ما شده اند تحقیق در مورد راه حل های است که اجازه می دهد ما را برای باز کردن درب با خیال راحت که ممکن است” ویتوریو Calabrese, مدیر Magazzino, ایتالیایی, هنر, گفت, ناظر. “ما در حال افتخار به شما در پیدا کردن یک محصول است که بصری و آسان برای استفاده و sanitize که ما محافظت می کند بازدید کنندگان حریم خصوصی و ایجاد مشارکت توسط یک ایتالیایی و آمریکایی شرکت. این EGOpro برچسب ها استفاده شده است در صنعتی تنظیمات برای بیش از 20 سال است.”

همچنین نگاه کنید: زمانی که موزه ها بازگشایی خواهد شد و خود را در شکل و عملکرد باید تغییر کند ؟

EGOPro فعال برچسب ها بودند که توسعه یافته توسط شرکت های پیشرفته در مهندسی مایکروویو پیشرفته و صنعتی, بازاریابی, استفاده از تکنولوژی رادیویی برای تشخیص مجاورت سایر برچسب ها در این منطقه است. اگر یک فرد با پوشیدن یک برچسب به طور تصادفی می شود بیش از حد نزدیک به یکی دیگر از استفاده کنندگان از دستگاه های هر دو فلش قرمز چراغ های LED و لرزش به منظور نشان می دهد که حداقل فاصله ایمن بین دو نفر بلافاصله باید دوباره تاسیس شده است. Duomo di Firenze در ایتالیا نیز به تازگی اعلام کرد که آنها خواهد بود معرفی استفاده از همان اجتماعی فاصله دستگاه ها به فعالیت های روزانه خود.

این بیماری همه گیر است گیج پزشکی حرفه ای در همه جا اما اجتماعی فاصله پروتکل های که ضروری مردم در نگه داشتن حداقل شش فوت دور از دیگر غریبه اند در حال حاضر پذیرفته شده است به عنوان یک پایه سلامت عمومی دفاع در برابر رمان coronavirus. تا زمانی که یک واکسن است توسعه یافته این احتمال وجود دارد که دستگاه های مانند EGOpro برچسب ها تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای در همه جا و نه فقط در موزه ها اما در تمام عرصه های زندگی عمومی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>