اصلی جریان تلویزیون را نشان می دهد واقعا به خوبی به عنوان آنهایی که دارای مجوز?

Netflix Amazon Disney+ Hulu HBO Max Apple TV+ Comparison

که در جریان خدمات ارائه می دهد بهترین انواع اصلی و دارای مجوز تلویزیون نشان می دهد ؟ آمازون نخست تصویری

از ده ها تن از فیلم های موجود برای جریان خدمات مستقیم به مصرف کننده در بازار, شش عامل در نظر گرفته بازیکنان اصلی: Netflix و آمازون نخست ویدئویی Hulu دیزنی+ HBO حداکثر و Apple TV+ (ببخشید Quibi). سرمایه گذار مطالعات نشان می دهد که آمریکا به طور متوسط مصرف کننده است که تنها مایل به ثبت نام برای حداکثر سه جریان خدمات در کل هزینه ماهانه 50 دلار یا کمتر است. در نظر گرفتن بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود Netflix و Amazon Prime تصویری احتمالا بهترین گزینه در این لحظه. اما اگر شما می خواهید به شکستن آن را با اصلی در مقابل مجوز محتوا و سپس آن را یک گام بیشتر با بررسی میانگین کیفیت این کتابخانه ها دارد ؟

خوشبختانه Reelgood—که آهنگ هر نشان می دهد تلویزیون و فیلم در دسترس آنلاین برای آن 4 میلیون به علاوه کاربران—دارای اطلاعات وارد شده در تعداد و یا اصلی و دارای مجوز سری است که در دسترس هستند در هر یک از خدمات. و با ترکیب از طریق IMDb رتبه بندی از هر تلویزیون نشان می دهد مشخص شود چه درصدی از کتابخانه های خود را می تواند در نظر گرفته شود ‘کیفیت’ و ‘با کیفیت بالا.’ (برای تحقیقات خود را, شما ممکن است بخواهید به ارجاع متقابل این علائم با تقویم و گوجه فرنگی فاسد نمرات به صورت جامع تر بررسی کنید.)

بیایید شروع با حجم و اندازه کتابخانه.

Netflix Amazon TV Shows

آمازون نخست تصویری قدم در این زمینه با 2,236 فتح کرد گرفته شد کل برنامه های تلویزیونی از جمله بازار پیشرو 2,102 مجوز برنامه های. اما Netflix با 1,949 کل تلویزیون را نشان می دهد منجر زمینه توسط یک حاشیه گسترده ای با 674 اصل.

در جریان صنعت جذاب کتابخانه محتوا مانند محبوب کمدی کمک خواهد کرد که یک سرویس حفظ مشتریان و جلوگیری از اونا همین دلیل است که نشان می دهد مانند دفتر و دوستان از ذهن چنین عظیم الجثه قیمت در بازار آزاد. اما این منحصر به فرد برنامه نویسی اصلی که درایوهای اشتراک رشد است که نیروی حیاتی غیر ad-پشتیبانی از streamers مانند Netflix و آمازون دیزنی+ HBO حداکثر و تلویزیون اپل+.

Netflix به صرف متناوب $17 میلیارد دلار در محتوا و در سال 2020 به تنهایی قبل از coronavirus همه گیر بیش از دو برابر آن در آینده نزدیک ترین رقیب. با این نوع از محتوای لایحه آنها بهتر ترین اصل برای ارائه. اما بر اساس IMDb رتبه بندی که خدمات با کیفیت ترین گزینه های تعریف شده به عنوان هر گونه نشان می دهد با حداقل 6.5 امتیاز و 300+ آرا ؟

Best Streaming TV Shows

جای تعجب Hulu میسازد ادعا می کنند به بهترین کتابخانه مجوز تلویزیون را نشان می دهد از نظر کیفیت با عظیم 895 سری در هر Reelgood. آمازون به شرح زیر با 529 نشان می دهد و Netflix نزدیک است با 526. هنگامی که شما تلنگر معادله به تمرکز بر اصل Netflix طول می کشد روشن و فرماندهی و رهبری با 447. که باید به عنوان جای تعجب ندارد با توجه به این حجم از سرمایه گذاری خود را به برنامه های منحصر به فرد.

Hulu نشده رشد کرده و به سرعت تحت دیزنی به عنوان ابتدا انتظار می رود با اضافه کردن فقط 1.7 میلیون مشترکین جدید سه ماهه گذشته با وجود معرفی FX در Hulu. اما موش خانه است که هنوز هم شرط بندی بزرگ در خدمات بلند مدت صعودی است. نیز وجود دارد کمی فشار کمتر بر روی این سرویس به رشد پایه مشتری در همان نرخ به عنوان دیزنی+ با توجه به این که 70 درصد از Hulu کاربران با استفاده از آن ad-پشتیبانی از مدل که تولید یک تکه از تغییر. Hulu درآمد تبلیغ رسیده 1.5 میلیارد دلار در سال 2019 شد و بر سرعت برای پیش افتادن معادل 2.7 میلیارد دلار تا سال 2021 که از ماه گذشته با توجه به پیش بینی eMarketer.

در حال حاضر که خدمات خود می بالد ترین “با کیفیت بالا” تلویزیون سری که Reelgood تعریف می کند که هر گونه نشان می دهد با یک 8.0+ امتیاز در IMDb و 300+ آرا ؟

Netflix Disney Amazon Hulu Comparison

یک بار دیگر Hulu را با مجوز کتابخانه منجر راه هر چند آن را ارائه می دهد فقط 16 اصل در این رده است. در سال های گذشته پلت فرم کشیده شده است شک و تردید در میان چندین سلسله shakeups و عدم توانایی در تعریف خدمتکار داستان اضافی بازدید. اما اخیرا Hulu تحویل پیروزی مانند جیغ کشیدن, Ramy, مردم عادی و بزرگ.

Netflix بکشد در ضمن در ادامه به برگزاری قابل توجهی سرب در اصلی دسته به لطف خود بی نظیر سال-سرمایه گذاری در توسعه خانه. غریبه چیزهایی کهNetflix بکشد گل سرسبد سری, ممکن است نزدیک شدن به پایان اما هنری Waters است , همه چیز نوشته های عظیم بینندگان اعداد (با توجه به Netflix) در آن rookie فصل است. نکته مهم دیگر شرکت سرگرمی است رونق مانند Netflix در طول همه گیر; این شرکت اضافه شده یک رکورد 15.8 میلیون مشترکین جدید سه ماهه گذشته.

چه جالب است که با وجود قابل ملاحظه ای کوچکتر کتابخانه از هر دو مجوز محتوا و اصل دیزنی+ سریعترین رشد جریان خدمات در این بازی است. پس از آن در اواسط ماه نوامبر راه اندازی دیزنی+ اضافه شده است بیش از 55 میلیون پرداخت مشتریان با تشکر در بخش های بزرگ به آن فیلمهای مارک های (Marvel, جنگ ستارگان, پیکسار, و غیره.) از آن محتوای واقعی کتابخانه. اما با عمده مارول miniseries و چندین لایو-اکشن جنگ ستارگان سری در راه دیزنی+’s رشد سریع است و انتظار نمی رود آهسته هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>