طبیعی پاک کننده و ضد عفونی کننده موثر است ؟ چگونه برای پیدا کردن یک محیط امن, تمیز کننده, که با این نسخهها کار

شما لازم نیست که به در تکیه سخت مواد شیمیایی برای تمیز کردن و پاکسازی خانه خود را. در اینجا چگونه به انتخاب موثر و دوستدار محیط زیست پاک است.

ارتقاء

We زمان زیادی را صرف تمیز کردن و ضد عفونی خانه ما. هنگامی که به دنبال پاک کننده های ما را انتخاب کنید محصولات ما فکر می کنم موثر در از بین بردن خاک و لکه ها و باکتری ها. اما اغلب محصولات ما استفاده روزانه در سطح خانه های ما شامل خشن و سمی مواد شیمیایی از جمله اسیدها و الکل و رایحه و رنگ. بسیاری از ما آرام خودمان را به ما در مورد استفاده از این محصولات تفکر ما تنها با استفاده از یک حجم کوچک ما نگه داشتن این محصولات دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی و مراقبت به استفاده از آنها را با مراقبت.

اما آنچه که ما فراموش می کنیم این است که در حالی که آنها ممکن است خلاص شدن از شر لکه ها و میکروب پاک کننده در خانه ما بارها و بارها ما در معرض مواد شیمیایی است. و اگر شما استفاده از انواع پاک کننده ها برای مقاصد مختلف بیشتر است و خود را از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مختلف. چرا که تولید کنندگان از نظر قانونی محافظت از افشای خود محصول و مواد و مشتریان هرگز اطلاعات کامل در مورد چه پاک کننده خود را شامل. با هر پاک کننده شما را – که آیا آن را از فر اسپری یا نرم کننده پارچه – یک کل بسیاری از مواد شیمیایی ناشناخته وارد خانه خود را.

مواد شیمیایی در بسیاری از پاک کننده ها ممکن است اثرات سوء بهداشتی

مواد موجود در این محصولات معمولا شامل corrosives, فتالات ها مصنوعی, رایحه نوری زودهنگام و رنگ. در سال های اخیر مطالعات متعددی نشان داده اند که قرار گرفتن در معرض مداوم به برخی از مواد شیمیایی خانگی از طریق هوا و آب و یا مواد غذایی می تواند اثرات سوء بر سلامت پوست و دستگاه تنفسی. خطرات بهداشتی بروید تا به طور قابل توجهی در میان کسانی که درگیر در به طور منظم و یا تمیز کردن حرفه ای به عنوان مواد شیمیایی تجمع در بدن ما ذخیره شده در مغز و بافت نرم و استخوان.

امروز به عنوان آگاهی از خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی خانگی را افزایش می دهد بازار در پاسخ با پاک کننده ها که ادعا می کنند به طور طبیعی مواد شیمیایی-رایگان و امن و دوستدار محیط زیست است. اما چه چیزی این پاک کننده ها شامل و چگونه آنها را پشته تا در برابر همتایان سنتی خود را?

این مهم است که بدانید که در صورت عدم وجود قوانین و مقررات و یا یک صدای با کیفیت با استفاده از عباراتی مانند’natural ” و “گیاهی” در خانواده محصولات تمیز کردن شرایط اغلب استفاده می شود آزادانه و بدون مارک بودن نیاز به ارائه کامل لیست مواد تشکیل دهنده و یا محیط زیست اثر داده و گزارش از آزمون سمیت. تعهد اخذ سبز مهر و موم و یا سازگار با محیط زیست-صدور گواهینامه داوطلبانه است و دروغ با نام تجاری.

که گفت آن است که نزدیک به غیر ممکن است برای پیدا کردن یک پاک کننده است که عاری از مواد شیمیایی. حتی سرکه و جوش شیرین, آشپزخانه مشترک مواد تشکیل دهنده که به عنوان امن تمیز کردن عوامل شیمیایی هستند.

پس چگونه شما را انتخاب کنید که تمیز کردن محصول امن و موثر است ؟

نگاه برای محصولات که پاک نیست فقط deodorise

تمیز کردن و deodorising همان چیزی نیست. بسیاری از پاک کننده توالت استفاده می کنیم امروز فقط ماسک ناپاک بو مصنوعی با استفاده از رایحه و بدون پرداختن به ریشه مشکل. پیدا کردن یک پاک کننده است که استراحت کردن علت ریشه ناپاک بوی. بهتر است در خانه, توالت, تمیز کننده, برای مثال شامل دوستدار محیط زیست سورفاکتانت است که نفوذ به منافذ سطح و از بین بردن مواد آلی نتیجه از بین بردن منبع آلودگی و بوی. کف تمیز کننده پاک توسط شل شدن گرد و غبار و دوده ساخت آن آسان برای پاک کردن به یک اثر تمیز کردن در هر زمان.

آیا محصول خود را تمیز یا ضد عفونی کردن?

معمولا با استفاده از روش فنل-بر اساس طبقه کار پاک کننده بیشتر به عنوان germicides از پاک کننده ها. این به معنی آن کشته شدن میکروب ها و باکتری ها – هر دو خوب nad بد است. آنچه در یک خانه به طور متوسط نیاز است که حذف میکروب ها به جای از بین بردن آنها. دلیل این است که سیستم ایمنی بدن ما تبدیل شدن به قوی تر با روال قرار گرفتن در معرض میکروارگانیسم ها در محیط زیست ما است. بله یک کمی خاک چیز خوبی است. با استفاده از قوی ضد عفونی کننده روزانه و به طور کامل از بین بردن موجودات زنده از خانه ما, ما خطر کوتاه قدی ما سیستم ایمنی بدن و کاهش توانایی خود را برای پاسخ به آلرژی و بیماری های تنفسی در زمان.

نمی افتد برای فوم

ما عادت کرده اند به دیدن ابرها از کف و حباب در تبلیغات برای تمیز کردن محصولات است که ما آمده ایم تا در برابر یک محصول اثر با چه مقدار کف تولید می کند. در حالی که فوم را به ما می دهد که با احساس پاک کننده های ما در حال کار بر مقدار فوم یک محصول تولید می کند در واقع هیچ ربطی به با آن قدرت تمیز کردن. بیشتر فوم وجود دارد این است که سخت تر از آن است که برای شستشو آنچه که شما در حال تمیز کردن و بیشتر آب آن را شستشو کردن تمام فوم. علاوه بر این مواد شیمیایی خشن مانند فسفات مورد نیاز برای تولید است که کف همه از آن تا پایان تخلیه به آب بدن و آلوده کردن آنها.

خوب تمیز کننده هم خوب است برای محیط زیست

این مواد شیمیایی خشن در بسیاری از پاک کننده های خانگی آب آلوده با حمایت از رشد جلبک ها که محروم حیوانات دریایی و گیاهان اکسیژن را از طریق فرایند انباشت. آنها نیز منتشر می کنند ترکیبات خطرناک است که می تواند منجر به آلودگی هوا در محیط داخلی. سازگار با محیط زیست تمیز کننده از سوی دیگر است که غیر سمی است یعنی آن آلوده نیست آبراه و یا از بین بردن اکوسیستم های دریایی.

بهتر است خانه لباس های شسته شده مایع حاوی مواد تشکیل دهنده که به طور طبیعی زیست تخریب پذیر و به راحتی می توان حذف شده توسط تصفيه خانه فاضلاب قبل از جریان به آب بدن. فاضلاب از خانه بهتر کف پاک کننده به اندازه کافی امن است برای استفاده مجدد قرار برای باغبانی.

نگه دارید در خلیج سفید کننده

نه تنها سفید کننده سمی و خورنده توسط خود را, اما آن را نیز در واکنش با آشپزخانه دود و دیگر پاک کننده ها از جمله سرکه به تولید گازهای مضر که موجب آلودگی هوا در خانه ما است. به دنبال پاک کننده است که از مایع سفید کننده و مواد خورنده.

ارتقاء

خط پایین این است که عدم وجود مقررات در اطراف غیر سمی پاک کننده همراه با فقدان اطلاعات در مورد محصول و مواد تشکیل دهنده آن برای مصرف کنندگان مراقب باشند در هنگام خرید پاک کننده خانگی. خواندن برچسب مواد تشکیل دهنده ادعا و چاپ خوب دقت کنید. اجتناب از استفاده از چندین تمیز کردن محصولات و در نتیجه کاهش تعداد مواد شیمیایی بدن خود را در معرض است. استفاده از هر پاک کننده را به دقت و فقط برای آن هدف در نظر گرفته شده و بدون ترکیب آن با دیگر محصولات است.

آیا شما آماده برای تبدیل به امن تر و سبزتر صفحه اصلی پاک کننده? کاوش طیف کاملی از خانه بهتر محصولات و صرفه جویی در هر اشتراک.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>