“ما همیشه می دانم که خاک رس در قالب گلدان پخت و پز و diyas. هنگامی که ما آغاز شده Wallistry ما می خواستیم برای ایجاد چیزی که پایدار و فایده است.”

منn هند در روز رس کوزه پیدا شد در هر آشپزخانه برای اهداف متنوع—راست از ذخیره سازی آب برای پخت و پز. خاک رس طبیعی است, تصفیه, تسکین دهنده و پاک کننده و اجداد ما می دانستند که جای آن در سلامت و زیبایی روال به خوبی سزاوار.

در حالی که این سنت در نهایت پژمرده به دلیل ناخوشایند طرح و عدم قابلیت در پنج سال گذشته بسیاری از طراحان هند را به شدت به عقب سناریو و ایجاد کاربر پسند رس آب بطریفنجان و بیشتر.

Wallistry یک نام تجاری مستقر در تامیل نادو است که در میان بسیاری است.

تاسیس شده توسط معماران Anjanakshi Bhaskeren و Soundaryan Umapathy در مارس 2017, نام تجاری با هدف شکستن یکنواخت طرح های موجود در خاک رس است.

“ما همیشه شناخته شده ام خاک رس در قالب گلدان پخت و پز و diyas. هنگامی که ما آغاز شده Wallistry ما می خواستیم برای ایجاد چیزی که پایدار و فایده است. این زمانی است که ما فکر رس بطری آب” توضیح می دهد که Anjanakshi Bhaskeren.

“متخلخل طبیعت خاک رس و همچنین به ما می دهد و آب سرد را فراهم می کند و شفا از ویژگی های از زمین است. توانایی خود را به آب سرد با توجه به آب و هوا با کیفیت است شما نمی توانید در هر گونه مواد دیگر است. آن را نیز مناسب طرح های ما و خام آن بافت به آن نگاه طبیعی ما به دنبال” می گوید Soundaryan.

اولین گام برای آنها برای رسیدن به صنعتگران محلی و آنها را درک آنچه ما در ذهن داریم. آنها در بازدید از مکان هایی مانند VV Puram و Puthukotai در فضای داخلی تامیل نادو برای پیدا کردن صنعتگران بودند که ماهر در هنر ریخته گری خاک رس.

“ما نمی خواهید برای تحمیل طرح های ما در هر یک از صنعتگران بنابراین ما مطمئن شوید که به درخواست پیشنهادات خود را در این طرح به عنوان به خوبی. دو راه وجود دارد به انجام رس سفال Handthrown و Slipcasting و پس از بحث بسیاری از ما تصمیم گرفتند برای سابق” اشاره Anjanakshi.

در حالی که slipcasting فقط نیاز به یک قالب دست انداخته سفال نیازهای انرژی و ساخت صنعتگران.

“ما تصمیم به رفتن با دست پرتاب سفال به دلیل آن را به ارمغان می آورد ارزش بیشتری به محصول و صنعتگران محلی را فراهم می کند با یک پلت فرم برای احیای مهارت های خود را,” او اضافه می کند.

از طریق نام تجاری آنها نیز هدف به مشتریان همه جانبه و تعامل با محصولات همین دلیل است که آنها شامل کل آن داستان در بسته بندی.

“برای ما آن را فقط در مورد فروش ما همچنین می خواهم برای تشویق مشتریان خود را در یک پایدار سفر از طریق محصولات ما” او اشاره.

“مردم باید به آرامی شروع به درک نیاز به سوئیچ به یک شیوه زندگی پایدار آنها درک ارزش خود را به عنوان به خوبی به عنوان فواید و با محصولات مانند خاک رس بطری شما می توانید آن را بخشی از زندگی روزمره خود را,” او اضافه می کند.

علاوه بر منحصر به فرد خود را رس بطری آب Wallistry همچنین دارای طیف وسیعی از ظروف سفالین سنگ نما گلدان است که مطمئن شوید که به نگاه بزرگ بر روی میز دفتر خود را. شما می توانید محصولات خود را در اینجا.


همچنین بخوانید: DIY ماسک به سخت بدون Nos: مادر بزرگ مو انجمن ام که آزمون زمان ایستاده


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su