Arabella چی سنگ آشکار Bodysuit قرار می دهد پاهای سکسی خود را بر روی صفحه نمایش کامل

مدل انگلیسی و واقعیت تلویزیون ستاره Arabella چی به او در زمان Instagram صفحه در روز یکشنبه و درمان پیروان خود را به دیگری پوست عریان عکس فوری.

در تصویر, Arabella — است که بهترین راه برای اینکه یک شرکت کننده در این سری محبوب عشق جزیره — دیده می شود می تواند تاب نور صورتی آشکار bodysuit. این risque گروه افتخار پایین برش یقه اجازه داده است که او برای نشان دادن یک مقدار کافی از رخ. در علاوه بر این به بالا قطع پا باز از او bodysuit را فعال کنید او را به قرار دادن پاهای سکسی خود را و ران بر روی صفحه نمایش کامل. او به پایان رسید او را با لباس سفید چاپ جوراب و یک جفت از رنگ صورتی, fuzzy دمپایی.

Arabella تصمیم گرفتند برای یک صورت کامل از آرایش برای عکس. او به ظاهر از اعمال برخی بنیاد عینک رژ لب برهنه و برهنه سایه چشم. آن را شبیه او شود برخی از خط چشم و مرتب کردن خود نرم افزار آرایش با تاریک به خوبی تعریف ابرو.

او عینک, خروس بزرگ, گیسوان در امواج و اجازه دهید او قفل آبشار بیش از شانه اش. از نظر طلا و جواهر, او تصمیم گرفت تا برای مجموعه ای از حلقه های متعدد دستبند آویز ظریف که استراحت در پایه و یک زنجیر طلا خلخال.

شلیک به ظاهر صورت گرفت در خانه اش. او نشسته بر روی زمین در مقابل یک آینه و تکیه بر یک مبل. یک قفسه پر از کفش یک کشو میز با یک تلویزیون و برخی از نقاشی های دیواری می تواند دیده می شود در پس زمینه.

او خورده زانو و گسترش خود را پا به جلو, واژن, جدا لب های او gazed در لنز دوربین او و در زمان عکاسی از خود. Arabella ارسال شده یکی دیگر از ضربه محکم و ناگهانی از همان ساقه است که در آن تنها متمرکز بر او بلند و لاغر ،

در عنوان او مطلع طرفداران او که او فازی دمپایی بودند از نام تجاری نفس است. او همچنین از آغاز مسابقه و وعده داده شده به جایزه دو برنده £150 (185 دلار) خرج کفش و کیف و لوازم جانبی از نام تجاری وب سایت.

در عرض 15 دقیقه از رفتن زندگی می کنند پس از انباشته حدود 40,000 دوست دارد و بیش از 1600 نظرات. در حالی که بسیاری از پیروان او نظر به شرکت در این مسابقه همچنین بسیاری از ستایش Arabella را شکل و صورت زیبا.

“شما آنقدر زرق و برق دار, دخترک معصوم,” یکی از طرفداران او اظهار نظر در عکس.

“خیلی کامل!! من واقعا دوست دارم شما” کاربر دیگری chimed در.

“وای از نگاه کسانی که پاهای سکسی. من عاشق بدن و لبخند خود را آرابلا” یک سوم تحسین گفت.

“یک تصویر. لطفا از ارسال چنین عکس بیشتر” یک چهارم پیرو درخواست شده است.

بسیاری از مدل ها و اثرگذارندهها همچنین دوست و اظهار نظر در ضربه محکم و ناگهانی از جمله لورا اندرسون و آنا وکیلی.

Arabella wows او با طرفداران خود عکس تقریبا هر هفته. نه بیش از حد طولانی پیش او یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او برجسته بود تاب خاکستری زیر مجموعه ای از کالوین کلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>