آی فون اپل 13 می تواند از ویژگی های رادیکال طراحی مجدد در سال 2021 با توجه به شایعات جدید

اپل هنوز اعلام 2020 آی فون صف وجود دارد اما در حال حاضر شایعات در گردش مورد شرکت 2021 مدل با توجه به یک گزارش از تام راهنمای.

تازه ترین شایعه در مورد 2021 آی فون نشان می دهد که اپل می تواند رفتن به طور کامل portless با حداقل یکی از آینده آن دستگاه. از بین بردن پورت شارژ از آی فون می تواند به عنوان یک کل “اپل ” حرکت” به عنوان شرکت برای اولین بار به از بین بردن 3.5 میلی متر جک هدفون که به سمت چپ خاموش آی فون 7 و هرگز دوباره دیده است. اپل نیز تمایلی به خندق آن اختصاصی پورت رعد و برق را به نفع مدرن تر USB-C پورت با وجود فشار ثابت از تکنولوژی جامعه است.

با توجه به تکنولوژی تحلیلگر جان Prosser, به نظر می رسد این شرکت ترجیح می دهند که هیچ بنادر از کشتی اپل با USB-C.

“هرگز USB-C” او به تازگی در توئیتر خود نوشت. “یکی portless, آیفون, آینده, در سال آینده. در نهایت همه آنها خواهیم بود portless.”

در طول سال Prosser شناخته شده تبدیل شده است با دقت پیش بینی مشخصات و تاریخ انتشار اپل محصولات از جمله به تازگی منتشر شده آیفون SE که باعث می شود آن را آسان به این باور جدید شایعه.

در حال حاضر با حذف پورت شارژ این شایعه 2021 آیفون تنها پشتیبانی از شارژ بی سیم که می تواند نشان می دهد اپل قصد بازگرداندن آن AirPower mat. اپل شارژر بی سیم قرار بود قادر به شارژ دستگاه های متعدد در همان زمان بود اما در نهایت لغو به دلیل مسائل گرمای بیش از حد همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr.

به عنوان برای آی فون است که اپل خواهد بود با انتشار این سال tech وبلاگ نویسان غیررسمی لقب آن “آیفون 12” و آن نیز می تواند از ویژگی های یک بیت از یک طراحی مجدد.

چند شایعات نشان داده اند که بدن از آی فون 12 خواهد بود بیشتر مربع مانند زمان طراحی از اپل, اپل, نرم افزار. این گزارش با انتشار Mac Otakara ادعا کرد که آیفون 12 طراحی را تغییر دهید بیش از حد و تنها تفاوت قابل توجه خواهد بود کمی متمایل لبه.

با وجود گزارش های ضد و نقیض در این گوشی طراحی وجود دارد چند پیش بینی های که باقی مانده اند سازگار در میان تحلیلگران. اعتقاد بر این است که آیفون جدید خواهد آمد با اندازه صفحه نمایش به روز شده دوربین یک سنسور LiDAR یک 120Hz نرخ تجدید صفحه نمایش و 5G با توجه به یک گزارش از CNET.

این سال را به آی فون نیز ممکن است ارزان تر از مدل های فعلی وجود دارد می تواند تاخیر در گوشی تاریخ انتشار. اپل به طور معمول اعلام جدید اپل در ماه سپتامبر اما ممکن است تا پایان هل دادن تاریخ اکتبر با توجه به اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>