تلویزیون اپل+’s برانگیز ‘بانک’ متاسفانه Glosses بیش تاریخچه

samuel l jackson anthony mackie in the banker

Samuel L. Jackson و آنتونی مکی در بانک. تلویزیون اپل+

من نشستم به تماشای بانکدار چند روز پیش در بورلی هیلز برخی از سه ماه و نیم پس از من برای اولین بار برنامه ریزی شده به آن را در سراسر شهر در چینی تئاتر در هالیوود است. این فیلم تا به حال شده است میله میله به آن برتر جهان به عنوان اختتامیه فیلم شب در پاییز گذشته را AFI Fest یک نقطه آرزو برای فیلم به دنبال به دست آوردن شتاب برای اسکار فشار. هر دو برنامه ریزی شده جشن اکران و فیلم خود را—برای اولین بار بود نمایشی منتشر شده توسط اپل که به تازگی راه اندازی تلویزیون اپل+ خدمات جریان هفته قبل از آن—به معنای شد به مناسبت اولین جدید توزیع عمده و پخش فصل جوایز disrupter.

اما کسانی که برنامه های تبخیر در ساعت قبل از پرده رز باعث اپل به گام بی سابقه ای از لغو مراسم افتتاحیه و به تعویق انداختن انتشار این فیلم. (Netflix بکشد ازدواج داستان به پایان رسید تا گرفتن اسلات.) در بخش نظرات از یک Hbo مقاله یک زن به نام سینتیا Garrett—دختر برنارد گرت سرمایه گذار املاک و مستغلات با بازی آنتونی مکی در این فیلم ساخته اتهامات سوء استفاده جنسی از طرف خودش و خواهرش در برابر او نیمی برادر برنارد گرت جونیور که پدر خود را ارائه زندگی حقوق فیلمسازان و بخشی از بانکدار‘s اوایل ارتقاء. (گرت جونیور را انکار اتهامات.)

همچنین نگاه کنید به: ‘در زیر ما یک صفر-ستاره توده درهم و برهم از حماقت بی مزه

پس چگونه این فیلم بازی در حال حاضر در نسبتا درام-رایگان آرام از یک اسباب بازی مخمل خواب دار غربالگری اتاق پس از چندین ماه پس از بحث در گرفت و تنها چند روز قبل از اپل بی سر و صدا آن را هل می دهد در چند صفحه قبل از راه اندازی آن در جریان آن شبکه?

متاسفانه از آن است که با بیشتر با ناله و شکایت کردن از یک انفجار. در گفتن داستان یک جفت از زندگی واقعی آفریقایی-آمریکایی بازرگانان (مکی و Samuel L. Jackson به عنوان جو موریس) که با استفاده از سود خود را از املاک و مستغلات سرمایه گذاری در لس آنجلس محرمانه خرید یک جفت از بانک ها در تگزاس با استفاده از یک مرد سفید (نیکلاس هولت) به عنوان یک جبهه بانکدار است که متاسفانه facile و تا حد زیادی سطح سطح ارائه عمیقا پیچیده و مشکل است که سزاوار توجه بیشتر است.


بانکدار ★★
(2/4 ستاره)
کارگردان: George Nolfi
نوشته شده توسط: Niceole لوی, George Nolfi, David Lewis Smith و استن جوان (فیلمنامه); David Lewis Smith, استن جوان و براد کالیب کین (داستان)
بازیگران: Anthony Mackie, Samuel L. Jackson, Nicholas Hoult, Nia Long, و Colm Meaney
مدت زمان: 120 دقیقه.


کارگردانی و اقتباس شده توسط George Nolfi (2011 را اداره تنظیم)فیلم خیلی بیشتر علاقه مند به ضرب و شتم تا نسبتا اجرا از آسیاب تا از خندیدن بالا بردن و بحث vagaries از املاک و مستغلات سرمایه گذاری استراتژی از آن است که کشف و افشای ماشین آلات است که اجازه می دهد تا برای نگهداری و نژادپرستی نهادی که تعریف قرن 20 وام پول در این کشور است. عباراتی مانند “redlining” و “نژادی پیمان”—ابزار اصلی استفاده می شد که توسط بانک ها و املاک و مستغلات منافع در لس آنجلس و در جای دیگر به اطمینان حاصل شود که آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر غیر-Anglos حذف شدند از مالکیت و سرمایه گذاری—دریافت nary ذکر است در اینجا. این فیلم به نظر می رسد به فرض که سیستم های که قفل شده است و خانواده ها به نسل فقر را می توان غلبه بر زمانی که شما به اندازه کافی تیزهوشی شهامت و بادل-انجام است.

مکی که همچنین به عنوان یک تولید کننده نقش گرت با دقت حذف یک chessmaster. Samuel L. Jackson, یک تهیه کننده اجرایی نقش خود بوربن-swilling cigar-chomping مخالف—یک صاحبخانه که مالکیت یک باشگاه شبانه و خواص دیگر به او به معنای به پشتوانه گرت سرمایه گذاری—بازی های برگزار شده توسط جکسون به عنوان اگر او تقلید شهوت برای زندگی به جای تجسم چیزی که واقعی است. Nia Long نقش گرت همسر یونس که گاهی اوقات لباس به عنوان یک متولی برای حفظ و نزدیک چشم در یکی از بانک های شوهرش co-صاحب و نمی توانید به انجام خیلی بیشتر از توان حمایتی و دوست داشتنی.

فیلم هرگز میکشد; در واقع, آن را به نحوی موفق به این کار بیهوده از توضیح چگونگی سرمایه گذاری املاک و مستغلات نیاز به ساختار به نوبه خود سود شگفت انگیزی جذاب است. دوران خوبی ارائه شده, به خصوص با توجه به این فیلم با بودجه محدود—اما حتی پس از آن این مجموعه به عنوان تا حدودی هوا کلیشه عین متن.

بلندی بیش از فیلم حیاط آپارتمان و شعبه بانک لابی همان است سوال: چه مقدار از مصرف در به چالش کشیدن و مباحث دشوار اگر انجام این کار به پایان می رسد تا glossing و نرم شدن همه چیز ساخته شده است که آن دسته از افراد که ارزش پرداختن?

متاسفانه این فیلم بیش از حد نرم و لبه و incurious در مورد جهان است که داستان آن است. این غرایز رندر کل شرکت احساس یک رنگ توسط اعداد الهام بخش دوره قطعه به جای فوری داستان که طنین انداز با امروز و در مکالمه مداوم در مورد عدالت اجتماعی و نسل فقر است.

این عدم عمیق تر بررسی بزرگتر تاثیر این داستان به پایان رسید که در Garrett خدمت فدرال حکم زندان برای بخشی خود را در این طرح یک نتیجه است که بدیهی است که تا به حال تاثیر مخرب بر خانواده اش هر چند که در اینجا نشان داده شده بود منبع بانکدار’s واگرد در بیشتر راه بیش از یک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>