اپل به پرداخت 25 دلار در هر به کاربران آیفون برای کندتر عملکرد

سان فرانسیسکو: اپل خواهد پرداخت حدود $25 برای تحت تاثیر قرار کاربران آیفون – عمدتا صاحبان آیفون 6, 7 و SE دستگاه – به عنوان بخشی از $500 میلیون class-action حل و فصل در یک مورد که شامل کاهش مسن اپل با یک باتری به روز رسانی نرم افزار در سال 2017.

اولیه پیشنهاد class-action حل و فصل هنوز هم نیاز به تایید توسط ایالات متحده در منطقه قاضی ادوارد Davila در سن خوزه کالیفرنیا, گزارش Inc.com.

اگر شما صاحب یک آی فون است که رنج می برد از عملکرد throttling — آیفون 6, 6 پلاس, 6, 6 Plus, 7, 7Plus یا SE در حال اجرا در iOS 10.2.1 قبل از 21 دسامبر 2017 — شما مجاز هستید برای این ادعا است.

اپل اعتراف کرد در سال 2017 است که این نرم افزار به روز رسانی آهسته برخی از مدل های آیفون با تخریب باتری. آی فون ساز گفت که آپدیت لازم بود برای جلوگیری از خاموش شدن ناگهانی غیر منتظره و حفظ زندگی از دستگاه های.

اما کوپرتینو مبتنی بر فن آوری های غول پیکر نیز عذر خواهی کرد برای برقراری ارتباط به کاربران به درستی و ارائه مشتریان را تحت تاثیر قرار کاهش قیمت آیفون تعویض باتری.

فرانسه تقلب مصرف کننده گروه در اوایل ماه گذشته اعمال شده 25 میلیون یورو جریمه در اپل برای عمدا آهسته خاص مسن مدل های آی فون.

اداره کل رقابت در مصرف و جلوگیری از تقلب (DGCCRF) است که بخشی از اقتصاد کشور, وزارت به این نتیجه رسیدند که اپل تا به حال موفق به اطلاع کاربران که در iOS به روز رسانی به اپل می تواند کاهش سرعت دستگاه های خود را.

“ما می دانیم که برخی از شما احساس می کنید اپل به شما اجازه پایین. ما عذر خواهی” اپل ” تا به حال در بیانیه ای گفت.

اپل همچنین کاهش قیمت خارج از گارانتی تعویض باتری آی فون توسط $50 از 79 دلار به $29 برای هر کسی که با آی فون 6 و یا بعد که باتری نیاز به جا شود.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>