اپل حذف محبوب و همه گیر با مضمون بازی از فروشگاه App در میان Coronavirus

یک مرد دارای یک تبلت یک صفحه نمایش از بازی های ویدئویی “Plague Inc.” او در این شرکت در لندن دفاتر در نوامبر 7, 2014. لئون نیل/خبرگزاری گتی ایماژ

در زمانی که چین و ده ها تن از کشورهای دیگر در حال مبارزه برای جلوگیری از بیماری کروناویروس اپل بی سر و صدا حذف یک بازی محبوب تلفن همراه است که ویژگی های شبیه سازی شده همه گیر جهانی از آن در iOS App Store در چین بعد از کشور در فضای مجازی نظر مقامات این بازی غیر قانونی است.

بازی در سوال Plague Inc., شبیه سازی که در آن کاربران بازی های عفونی ویروس و تدوین یک استراتژی برای از بین بردن جمعیت جهان است. این بازی دارای رتبه بندی به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های کاربردی بازی در سراسر جهان پس از راه اندازی در سال 2012. در چین به تنهایی آن را تا به حال دانلود شده است بیش از 2.2 میلیون بار تا زمانی که اپل آن را در زمان پایین با توجه به برنامه تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج.

همچنین نگاه کنید به: Facebook به ممنوعیت تبلیغات ترویج Coronavirus درمان پس از اطلاعات غلط اتهام

Plague Inc.’s خالق بریتانیا بر اساس Ndemic Creations گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه که آنها تا به حال مطلع شده است که بازی “شامل محتوا است که غیر قانونی در چین به عنوان تعیین شده توسط فضای مجازی دولت چین است.” اما این شرکت گفت: معلوم نیست “اگر این حذف است که در ارتباط مداوم شیوع کروناویروس که چین با آن مواجه است.”

“این وضعیت به طور کامل خارج از کنترل ما” Ndemic در بیانیه ای گفت:. “ما در حال کار بسیار سخت را امتحان کنید و پیدا کردن یک راه برای بازی برگشت در دست چینی بازیکنان—ما نمی خواهیم به شما—به عنوان یک بازی مستقل استودیو در انگلستان شانس چیده علیه ما. ما فوری اولویت این است که سعی کنید و ایجاد ارتباط با فضای مجازی دولت چین برای درک نگرانی های خود را و کار با آنها برای پیدا کردن یک قطعنامه.”

یکی از دلایل ممکن برای آن حذف ناگهانی افزایش محبوبیت در ماه گذشته زیر اوایل شیوع کروناویروس. در ماه ژانویه به تنهایی برنامه نصب شد در حدود 200000 دستگاه های اپل با توجه به سنسور برج. محبوبیت رفت تا وحشی که Ndemic مجبور به صدور بیانیه ای اصرار بازیکنان به استفاده از بازی به عنوان یک “علمی” مدل برای گسترش coronavirus.

“از زمان شیوع کروناویروس وضعیت بسیار واقعی است که تأثیر تعداد زیادی از مردم” این شرکت اعلام کرد. “ما همیشه توصیه می کنند که بازیکنان دریافت اطلاعات خود را به طور مستقیم از محلی و جهانی مقامات بهداشتی.”

Plague Inc. هنوز در دسترس در فروشگاه App در خارج از چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>