Apple releases iOS iPadOS به روز رسانی با رفع اشکال

سان فرانسیسکو: اپل منتشر کرده است iOS 13.4.1 و iPadOS 13.4.1 با تمرکز بر روی رفع اشکال بهبود عملکرد و پیشرفت های امنیتی.

این به روز رسانی آدرس مسئله ای است که مانع از دستگاه های در حال اجرا در iOS 13.4 از شرکت در FaceTime تماس با دستگاه های در حال اجرا در iOS 9.3.6 و قبل از آن و یا OS X El Capitan 10.11.6 و زودتر MacRumors گزارش روز سه شنبه.

این به روز رسانی رفع اشکال در تنظیمات برنامه است که می تواند انتخاب بلوتوث از اقدامات سریع منو در صفحه اصلی به شکست است.

این به روز رسانی همچنین رفع یک مشکل در 12.9 اینچی iPad Pro (نسل 4) و 11-inch, iPad Pro (2nd generation) که در آن چراغ قوه ممکن است به نوبه خود پس از بهره برداری از چراغ قوه دکمه در مرکز کنترل و یا روی صفحه نمایش قفل.

یکی می توانید با دانلود این به روز رسانی بر روی آی فون یا آی پد در iOS در حال اجرا 13 با راه اندازی برنامه تنظیمات و انتخاب گزینه “عمومی” و سپس با ضربه زدن بر روی “به روز رسانی نرم افزار”.

کاربران با به روز رسانی خودکار را فعال کنید توصیه می شود خواهد شد هنگامی که به روز رسانی شده است به دستگاه خود را با یک اطلاع رسانی است.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>