Apple CEO Tim Cook

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گزارش نبود آگاه از خروج اجباری بررسی امنیت سیاست در فروشگاه اپل کارکنان. جاستین سالیوان/گتی ایماژ

اپل از دست رفته یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به ارمغان آورد توسط خود فروشگاه اپل کارکنان مورد ظاهر متفرقه سیاست های شرکت در سطح خرده فروشی است که تیم کوک مدیر عامل شرکت نبود حتی آگاه است.

شاکیان پرونده این کلاس اقدام کت و شلوار در سال 2013 آشکار است که اپل نیاز خود کارکنان خرده فروشی از طریق یک چک امنیتی بعد از آنها با سنجش زمان هر روز مطمئن شوید که هیچ دارایی های شرکت و یا تجارت اسرار به سرقت رفته بودند. خروج چک به طور معمول 10 تا 20 دقیقه و درگیر جستجوهای از کارکنان دستی موارد و شخصی اپل.

همچنین نگاه کنید: اپل خانههای گلی خالی ماهواره ای پروژه ای است که برای تلفن های موبایل مانند Starlink

بیاورد و کارکنان استدلال کرد که آنها باید پرداخت شود برای آنها جستجو کرد چرا که با وجود داشتن سنجش از آنها هنوز هم تحت اپل کنترل در آن زمان.

در سال 2015 قاضی کالیفرنیا رد دعوی حکم به نفع اپل استدلال که کارکنان می تواند به راحتی اجتناب شود کیسه جستجو با آوردن یک کیسه یا یک آیفون به کار در وهله اول. 9to5Mac گزارش در آن زمان است که طبخ شد تا حد زیادی غافل از کیسه-چک کردن سیاست است. هنگامی که دو نفر از کارکنان شکایت به طور مستقیم به او در مورد این موضوع او ارسال ایمیل به مدیران منابع انسانی و پرسید: “آیا این درست است؟”

آخرین سال گذشته شاکیان به دادگاه تجدید نظر 2015 تصمیم دادگاه به ایالات متحده مدار نهم دادگاه تجدید نظر که پس از آن خواسته دادگاه عالی کالیفرنیا به روشن شدن این قانون است.

در روز پنج شنبه دادگاه عالی ایالت طرفه با شاکیان حاکم است که اپل تا به حال نقض قانون دولت با پرداخت کارکنان برای وقت خود را صرف انتظار در چک امنیتی در پایان شیفت خود. بلومبرگ قانون اول گزارش این تصمیم است.

“آن خصوصیات از آی فون به عنوان غیر ضروری را برای کارکنان خود به طور مستقیم در تقابل با توضیحات آن را از آی فون به عنوان یک “یکپارچه و جدایی ناپذیر’ بخشی از زندگی هر کس دیگری” قاضی دادگاه عالی کالیفرنیا تنی Cantil-Sakauye نوشت: در این حکم با اشاره به بیانیه ای طبخ شده در یک سال 2017 ،

قاضی توضیح داد که کارکنان اپل “به وضوح تحت اپل کنترل در حالی که در انتظار و در زمان خروج از جستجو” اضافه کردن “تحت شرایطی از این مورد و واقعیت های عادی, قرن 21 زندگی پیدا کنیم و دور از ذهن و غیرقابل دفاع اپل ادعا می کنند که آن کیسه-جستجو در سیاست می تواند به عنوان توجیه ارائه سود به کارکنان آن است.”

پرداخت نشده زمان ادعا شده توسط شاکیان بسیار نیست در نگاه اول. اما هنگامی که اضافه شده تا بیش از شش ماه (از زمان طرح دعوی در دادگاه واصل شد) اپل را مجبور به پرداخت تا آنجا که 60 میلیون دلار به 12,400 سابق و فعلی کارکنان در 52 فروشگاه های اپل. اپل عمل 506 فروشگاه در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de