اپل مشتریان می توانند خرید و یا اجاره فیلم در آمازون نخست تصویری برنامه

سان فرانسیسکو: آمازون تبدیل شده است در ویژگی های جدید در نخست ویدئوها نرم افزار برای دستگاه های اپل است که اجازه می دهد تا کاربران در خرید و یا اجاره را نشان می دهد تلویزیون و فیلم, را با استفاده از پرداخت درون برنامه از ویژگی های.

زودتر مشتریان با استفاده از نخست برنامه های ویدئویی از یک دستگاه iOS و یا تلویزیون اپل را مجبور به خرید یا اجاره فیلم در جاهای دیگر مانند از طریق وب سایت آمازون و یا یک نخست برنامه در دستگاه دیگری مانند آتش تلویزیون Roku یا دستگاه Android و تا به حال برای تکمیل معامله در وب سایت آمازون.

در حال حاضر نخست تصویری می تواند کاربران را به خرید به طور مستقیم از طریق برنامه به جای.

هنگامی که کاربران با ورود به نخست تصویری برنامه باید وجود داشته باشد یک پیام خواندن “فهرست اجاره و یا خرید نسخه جدید, فیلم, محبوب, تلویزیون را نشان می دهد و بیشتر — در حال حاضر در برنامه است.”

“اپل تاسیس شده برنامه برای حق بیمه و اشتراک ویدیو سرگرمی دهندگان به ارائه انواع منافع مشتری — از جمله ادغام با اپل تلویزیون, برنامه پخش 2 پشتیبانی tvOS, برنامه, جهانی, جستجو, سیری پشتیبانی و قابل اجرا که در آن یک یا صفر نشانه” گزارش The Verge.

حرکت امر در حال حاضر به آمازون نخست کاربران در آمریکا و انگلستان و آلمان است.

اپل به طور معمول هزینه 30 درصد کمیسیون برای خرید در نرم افزار در سیستم عامل iOS خود را و نیاز به این برنامه ها برای استفاده از اپل سیستم پرداخت اما اجازه می دهد آمازون به خود را با استفاده از سیستم پرداخت به معنی آن خواهد شد برای جلوگیری از این اتهام.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>