ضد مالاریا دارو باعث مسمومیت در نیجریه

نیویورک: دولت نیجریه صادر کرده است یک هشدار بر استفاده از ضد مالاریا, داروی کلروکين به درمان COVID-19 بیماری پس از سه نفر را در کشور گرفت مصرف بیش از حد دارو و بستری بودند و آن را به عنوان باعث مسمومیت.

با توجه به گزارش سی ان ان روز دوشنبه در نیجریه مقامات هشدار داده اند در مقابل با استفاده از کلروکين جدید کروناویروس درمان است.

نیجریه روزنامه نگار Gboyega Akosile در توئیتر خود نوشت: “لطفا توجه داشته باشید: بيمارستان در حال حاضر دریافت بيماران مبتلا به کلروکين مسمومیت می گوید Gov @jidesanwoolu را SSA بر سلامت, Dr @Oreoluwa_Finnih. وی تاکید کرد: مردم در برابر عظیم مصرف کلروکين به عنوان یک اندازه گیری برای مبارزه با #کروناویروس”.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد در هفته گذشته که کلروکين — یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین داروهای ضد مالاریا — تا به حال تایید شده توسط سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA).

FDA اما روشن ساخته است که این دارو تایید شده است و در عین حال برای درمان کسانی که مبتلا به Covid-19.

“تهمت حمایت از این دارو منجر به افزایش علاقه در میان نیجریه مشتاق به انبار کردن دارو که منجر به اجتناب ناپذیر افزایش قیمت در megacity حدود 20 میلیون نفر جمعیت گفت:” این گزارش.

کلروکين به طور کلی استفاده می شود برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید.

دکتر میشل یائو از سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته سی ان ان این است که خیلی زود به توصیه در مورد اثربخشی هر یک برای درمان ویروس.

نیجریه گزارش شده 30 مورد از COVID-19 به تاریخ.

ملی وظیفه نیروی COVID-19 تشکیل شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در دوشنبه توصیه می شود استفاده از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی-کلروکين – یک کمتر سمی مشتق از کلروکين — برای درمان COVID-19 بیماری در معرض خطر موارد البته با نهایت احتیاط.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در فن آوری, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>