حیدرآباد: یک گروه از ضد کا معترضان بازداشت شده در اینجا در شب شنبه گفته اند که آنها بدرفتاری توسط پلیس در طول بازداشت.

بازداشت 10 زن و 18 نفر از جمله یک روزنامه نگار از Mallepally در قلب این شهر در طول یک فلش اعتراض.

افراد دستگیر شده از جمله زنان نگهداری می شدند در مرکزی جرم ایستگاه (CCS). اسرائیلی از جمله دو افراد زیر سن قانونی صرف شب در هوای سرد روی زمین در ورودی ساختمان است.

آنها منتشر شده در یکشنبه پس از 15 ساعت بازداشت و تنها بعد از آنها رزرو شده در زیر بخش های مختلف از قانون مجازات اسلامی برای شورش غیر قانونی محدودیت حمله یا جنایی زور برای جلوگیری از بنده های عمومی از تخلیه از وظیفه خود و نافرمانی به منظور اعلام شده توسط بنده است.

Shiba Minai یکی از معترضان بازداشت شده توسط پلیس گفت: سرپرستان که پلیس ضرب و شتم یک پسر جوان است که به طور منظم در تمام تظاهرات در برابر تابعیت متمم قانون.

او گفت که بازداشت پسران مجبور شدند شب را در سرما. “آنها بدون غذا برای تمام شب. وجود پشه ها در سراسر. آنها را به شدت با پلیس بارها و بارها آنها را هل دادن و فریاد آنها را” او گفت:.

Minai گفت: پلیس در تلاش بودند برای سرکوب اعتراضات از طریق این high-handedness. “آنها انکار مجوز برای تظاهرات و هنگامی که ما در حال انجام صلح آمیز فلش تظاهرات آنها با توسل به high-handedness,” او گفت:.

Mubashiruddin خرم روزنامه نگار با اردو روزانه “سیاست” نیز بازداشت شده توسط پلیس. او گفت که او در آنجا به پوشش اعتراض اما پلیس به زور برداشت او گفت که او پشت کردند.

این روزنامه نگار گفت او نگه داشته در غرب منطقه نیروی کار. او گفت: دو پسر نگهداری می شدند در قفل کردن و تحت درمان قرار گرفتند بد.

او گفت: چهار تیم از مقامات از او سؤال و می خواستم به دانم که چرا او به tweeting از اعتراض سالن.

خرم در زمان قوی استثنا در برخی از نظرات ساخته شده و مورد سوال پرسیده شده توسط افسران پلیس است. “یکی از آنها بود گفت: چرا شما می خواهید به اعتراض کا. چه چیزی اشتباه است در NRC و NPR. شما مردم باید 50 کشور جهان است. زمانی که من مطرح اعتراض او تغییر موضوع” او گفت:.

این روزنامه نگار گفت که پلیس او را مورد پرسش, برای فعال بودن در توییتر و همچنین برای اینکه با دیده Bhim فرمانده ارتش چاندرا Shekhar آزاد در دومی”بازدید به این شهرستان است.

فعال خالده پروین گفت: آنها دستگیر شدند و با وجود اعتراض مسالمت آمیز. “به جز بالا بردن شعار ما کاری نکرد اما پلیس هنوز در بازداشت به سر ما,” او گفت:. فعال یافت گسل با پلیس رفتار گفت: در اعتراض به این است که خود را دموکراتیک راست.

منبع: IANS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im