خرید رپورتاژ

برنده جایزه آکادمی بازیگر آنتونی هاپکینز است که به دنبال یک خریدار در مالیبو. هاپکینز فقط ذکر شده دیرین خود, ساحل, صفحه اصلی در نقطه Dume Buff برای فروش, با $11.5 میلیون قیمت برچسب متصل شده است.

ویلز بازیگر متعلق به این خانه نزدیک به 20 سال; او خریداری 4,010 فوت مربع مکان برای $3.8 میلیون در سال 2001.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده ویلیام و کیت در حال گرفتن یک استراحت از وظایف سلطنتی این هفته برای بچه های خود را

اصلی دو داستان کیپ کاد-style اقامت متشکل از چهار اتاق خواب با یک شومینه در هر دو روح در اتاق نشیمن به عنوان به خوبی به عنوان یک اضافی اتاق خانواده.

خوردن در آشپزخانه مجهز به لوازم فولاد ضد زنگ cabinetry چوب ساخته شده است در قفسه بندی و terra cotta-سبک طبقه است.

anthony hopkins

آنتونی هاپکینز در حال ساخت برخی از تغییرات با نمونه کارها املاک و مستغلات. مایکل Hickey/WireImage

مجموعه کارشناسی ارشد خود را خصوصی سونا در حمام با دیوار شیشه ای که نگاه کردن بر روی ساحل است.

نیز وجود دارد یک جداگانه-اتاق خواب مهمان خانه در 1.03 هکتار و مستغلات در علاوه بر این به یک, خانه, در, لیست, برگزار شده توسط آژانس کارگزار سانتیاگو آرانا.

خارج از وجود یک استخر و آبگرم و همچنین چندین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری و سرگرم کننده به همراه یک باغ. هاپکینز همچنین راه اندازی یک اتاق هنر در خانه کوچک خارج در وال استریت ژورنال.

این بازیگر است که از فروش خانه به دلیل او می خواهد به زندگی می کنند و نزدیک به لس آنجلس—به نظر می رسد این شهر ترافیک آزار واقعا همه.

هاپکینز و همسرش استلا در حال حاضر اقامت بعدی خود را آماده. زن و شوهر پرداخت 1.1 میلیون دلار در یک اتاق خواب دو اقیانوس آرام Palisades محل سکونت در سال 2016 به گزارش انواعو سپس در 2018, doled $6.6 میلیون دلار برای یک خانه معاصر در همان منطقه است. که ظاهرا کاملا به اندازه کافی در اوایل سال گذشته هاپکینز بیش از 6 میلیون دلار برای یک 1940s دوران استعمار به سبک صفحه اصلی سمت راست درب بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de