Anthony Fauci هشدار مستند معترضان که باز موعد مقرر اروپا لطمه خواهد دید

متعدد متحده شاهد تظاهرات علیه stay-at-home سفارشات به مردم برای دولت فرمانداران به سهولت انزوای اجتماعی محدودیت در محل قرار داده برای محدود کردن گسترش coronavirus. اما دکتر Anthony Fauci است هشدار معترضان که دوباره باز کردن اقتصاد خیلی زود خواهد “نافرجام است.”

Fauci به نظر می رسد در صبح بخیر امریکاکه در آن او با جورج Stephanopoulos در مورد تظاهرات و زمانی که اقتصاد ممکن است مناسب برای دوباره باز کردن.

او گفت: ABC میزبان است که تا آنجا که مردم ممکن است می خواهم به عقب بر گردیم به زندگی خود آن ممکن نخواهد بود تا زمانی که این ویروس هنوز قادر است به سرعت در حال گسترش. کارشناسان می گویند این به این معنی کافی تست های سراسر کشور و در نهایت یک واکسیناسیون. محترم immunologist همچنین در پاسخ به معترضان که به نام او شلیک.

“اگر شما پرش تفنگ و رفتن به یک وضعیت که در آن شما باید یک سنبله, شما در حال رفتن به مجموعه خود را,” او گفت:. “به طوری که به عنوان دردناک است برای رفتن با دقت دستورالعمل به تدریج توقف تدریجی به بازگشایی آن را به نتیجه معکوس [اگر بازگشایی در موعد مقرر]. که مشکل است.”

Stephanopoulos نیز خواسته Fauci در مورد در دسترس بودن آزمون است. او پاسخ داد که در حالی که آزمایش است که هنوز هم یک مشکل متحده می گویند که آنها نمی باید ابزار آنها نیاز به آزمون مردم تعدادی از تست های لازم برای آزمون سراسر کشور در دسترس هستند.

در حال حاضر ایالات متحده انجام شده است در حدود 1.5 تا 2 میلیون آزمون در هفته اما Fauci گفت که ما را به احتمال زیاد نیاز به انجام دو یا سه بار در حد تست قبل از اقتصاد می تواند دوباره به طور کامل باز است.

“من فکر می کنم پیام این است که به وضوح این چیزی است که صدمه زدن از نظر اقتصاد و از نظر چیزهایی که باید چیزی برای انجام با ویروس” Fauci گفت. “اما مگر ما این ویروس را تحت کنترل بهبود واقعی اقتصادی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

Fauci اضافه شده است که دولت فدرال و ایالت ها نیاز به همکاری نزدیک تر به منظور به طور کامل استفاده از آزمون است که در دسترس هستند و آماده شدن برای یک کشور ،

Fauci نیز روشن است که کارشناسان نیست که برخی از افرادی که تا به حال رمان coronavirus نیست برخی به سیستم ایمنی بدن به عفونت های آینده چیزی است که نیاز به خطاب قبل از اینکه یک برنامه را می توان برای بازگشت زندگی به حالت عادی بازگشت.

ایالات مینه سوتا, ویرجینیا, یوتا و کلرادو را همه تجربه تظاهرات با گروه های از مردم جمع آوری در ماشین و شخصی در دولت کاپیتول ساختمان و فرماندار خانه برای بیان خشم در stay-at-home سفارشات که آنها می گویند غیر ضروری هستند و آسیب رساندن به مردم از لحاظ اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>