Anthony Fauci می گوید که او می بیند ‘برق’ تاثیر بر Coronavirus با تشکر اجتماعی فاصله

Dr. Anthony Fauci گفت: اجتماعی فاصله تلاش شروع به تاثیر بر بیماری همه گیر کوروناویروس. محترم درمان و رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی در گفتگو با سی ان انکه در آن او نشان داد که در حالی که تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده همچنان به افزایش در این کشور ممکن نیست بیش از حد از آغاز یک چرخش.

میزبان Jim Sciutto پرسید که چگونه آمریکایی ها باید آماده در هفته های آینده به آدرس coronavirus.

Fauci پاسخ داد که به عنوان مردم می دانند وجود دارد “ویژه کاهش” در آمریکا با مردم حفظ اجتماعی فاصله و خود اقدامات قرنطینه.

“ما در حال شروع به دیدن glimmers که در واقع با داشتن برخی از تقلیل اثر” Fauci گفت. “اما آن را ندارد به دور از جدی بودن آنچه که شما در توصیف این نشان می دهد.”

او رفت تا ببینید که در حالی که موارد در حال افزایش است و ایالت نیویورک چهره یک چالش شدید این کشور است که مصرف افراطی مراحل به سرعت گسترش این بیماری است.

“ما هنوز هم در یک وضعیت بسیار دشوار است. ما امیدواریم و به اعتقاد من این اتفاق خواهد افتاد که ما ممکن است شروع به دیدن یک چرخش, اما ما آن را دیده نشده است,” Fauci گفت. “ما فقط فشار بر روی کاهش به امیدواریم که که ما می بینیم که برگرد.”

نشانه های اولیه که Fauci کشف کرده است او می گوید که وجود دارد معمولی فاز. در ابتدا این بیماری را افزایش می دهد روز به روز و پس از آن سطوح ، در حالی که بعد از آن شما شروع به دیدن یک کاهش در مرگ و میر.

“شما شروع به دیدن که روزانه افزایش می یابد نیست که در شیب تند. آنها شروع به قادر به احتمالا صاف,” او گفت:.

او با هشدار به دریافت بیش از حد هیجان زده و در عین حال گفت که این کشور باید خود را ادامه تلاش های شدید است اما علت مثبت در مورد چشم انداز. آن را هنوز هم یک زمان بحرانی در مبارزه با COVID-19 او هشدار داد که اجتماعی فاصله باید در محل باقی می ماند تا پایان مارس به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی توصیه می شود.

Fauci همچنین توضیح داد که افرادی که در زمینه بهداشت و درمان ممکن است بخواهید شروع به پوشیدن ماسک در آینده تا زمانی که پزشکی کارگران هنوز عرضه به اندازه کافی برای محافظت از خود. اما او گفت: استفاده از ماسک ممکن است تاثیر مثبتی برای محدود کردن گسترش این بیماری است. او هشدار داد این نمی تواند پیشنهاد خود را تا زمانی که ماسک عرضه در ایالات متحده بود در یک سطح پایدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>