Anthony Fauci اصرار دارد ‘سپاسگزار’ فرمانداران لازم نیست برای متحده به کروناویروس کمک

Dr. Anthony Fauci می گوید که مردم را دریافت فدرال کمک صرف نظر از آنچه که دولت در آنها زندگی می کنند خطاب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات که او دستور معاون رئیس جمهور مایک پنس نه برای رسیدن به فرمانداران که نشان نمی دهد به اندازه کافی قدردانی برای او.

به عنوان Mediaite , گزارش Fauci محترم immunologist و بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus وظیفه نیروی تایید کرد که فدرال کمک نمی توان متکی بر اینکه آیا یا نه فرمانداران حق نشان می دهد سطح قدردانی است. در حالی که صحبت کردن با سی ان ان جیک Tapper در دولت از اتحادیه هایاو در تضاد رئیس جمهور بیانیه ای گفت که واقعیت وضعیت متفاوت بود از آنچه ناروا گفته اند ممکن است.

“من فکر می کنم نه لفاظی اما واقعیت این است که افرادی که نیاز به همه چیز خواهد شد آنچه آنها نیاز دارند” Fauci گفت. “وجود دارد یک واقعیت و یک لفاظی. من فکر می کنم که منظور من, من می دانم که روح از نیروی کار و هنگامی که ما بحث در مورد زمانی که مردم نیاز به چیزهای مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و ما سعی می کنیم به آنها آنچه آنها نیاز دارند.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده تهمت به خبرنگاران گفت که برخی فرمانداران در حال نشان نمی دهد به اندازه کافی قدردانی تلاش های خود را از جمله میشیگان رهبر گرچن Whitmer و حکومت جی Inslee از واشنگتن است.

او گفت که اگر آنها نمی درمان او راست پنس نباید آنها تماس بگیرید.

او اضافه کرد که هر دولت و استاندار که خود را در انتقاد از تلاش های است که نه تنها میشده اما نشان داده نمی شود به اندازه کافی قدردانی برای ارتش ایالات متحده و FEMA یا هر چند او توضیح نداد که چرا این مورد است.

هر دو میشیگان و واشنگتن را دیده اند یک افزایش چشمگیر در تعداد COVID-19 موارد است.

دکتر همچنین خطاب مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه است که او باور نمی کند نیویورک نیازهای 30,000 هواکش که فرماندار نیویورک اندرو کومو درخواست برای مقابله با بحران در نیویورک – سایت بدترین شیوع در کشور است. Fauci گفت که به اعتقاد او کومو نیاز به هواکش است که او درخواست کرده است.

“یک راه یا دیگری او نیاز به هواکش است که او نیاز دارد و امیدوارم ما به او هواکش که او نیاز دارد,” او گفت:.

“آنها ممکن است به او نزدیک تر است متوجه,” او اضافه شده است.

آمریکا شاهد یک افزایش چشمگیر در تعداد موارد و مرگ و میر در کشور است. در روز یکشنبه نشان داد که وجود داشته اند بیش از 2 ، 000 مرگ و میر به دلیل رمان coronavirus تا کنون دو برابر شدن از 1,000 مرگ فقط در دو روز. در حال حاضر وجود دارد بیش از 121,000 تایید مواردی از این بیماری در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>