کوچی: یک راهبه از Kannur روز جمعه گفته است که او از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط Jalandhar اسقف فرانکو Mulakkal بین 2015 و 2017.

35 سال است که قربانی همچنین یک شاهد عینی در مورد تجاوز به عنف در برابر Mulakkal دستگیر شد و در سال 2018 زیر اتهامات دیگری راهبه که او بارها و بارها مورد تجاوز جنسی و ضرب و شتم او را بین سال های 2014 و 2016.

راهبه متعلق به مبلغان عیسی همان مذهبی موسسه به عنوان اولین راهبه که متهم Mulakkal تجاوز به او را چندین بار.

او 14 شاهد در مورد تجاوز به عنف در برابر اسقف است و به او وحی شد بخشی از بیانیه خود را در مورد آن ثبت شده توسط پلیس در سال 2018 است.

در بیانیه او گفت: “فرانکو ساخته شده از لحاظ جنسی رنگی و سخنان هرزه به او از طریق تلفن برای مدت 2 سال از سال 2015 تا 2017. من استفاده می شود به تماس با او در مورد مسائل مربوط به صومعه و آن را تبدیل به یک دوستی. بین 2015 و 2017, ما مورد استفاده قرار گیرد برای ارسال پیام در WhatsApp, تماس با یکدیگر و انجام تماس های ویدئویی. من فقط به دنبال دوستی است. اما تا پایان 2015, اظهارات خود شد و جنسی در طبیعت است.”

“Mulakkal در ادامه به بحث چیز زشت و ناپسند. بعد او را صحبت در مورد چیزهایی که جنسی در طبیعت و هم تصویری چت توصیف بدن و معدن, هم,” او اضافه شده است.

او گفت که او آرام نگه داشته به عنوان او می ترسم از اسقف. در شهادتنامه او ادعا کرد که در سال 2017 زمانی که اسقف از دیدن او صومعه را در آغوش کشید و او را بوسید.

“بین ماه های آوریل و مه سال 2017, من زندگی در یک صومعه در کرالا است. فرانکو آمد به صومعه به انجام یک پروب در مورد من انجام. فرانکو به نام من به اتاق خود و از من خواست برای توضیح. در حالی که من می روم او مرا در آغوش گرفت و بوسید مرا بر پیشانی” راهبه گفت: در بیانیه ای.

در این بیانیه همچنین بخشی از chargesheet در برابر فرانکو در این مورد.
Convener نجات خواهران ما (SOS), Riju Kanjoorkaran ادعا که صومعه سعی کردم به سکوت راهبه بعد از او به این بیانیه.

“پس از, راهبه, داد, این, بیانیه, صومعه سعی کردم به سکوت خود را با اجازه دادن به او برای ترک صومعه و یا صحبت کردن با هر کسی خارج است. آن را تنها به تازگی است که ما را به دانستن در مورد درمان پرداخت به او توسط صومعه مقامات. همین دلیل است که ما تصمیم به انتشار این بیانیه او به پلیس در سال 2018,” Kanjoorkaran گفت آنی از طریق تلفن.

اسقف Mulakkal عضو ارشد کلیسای کاتولیک روم روحانیت در هند دستگیر شد در سال 2018 زیر اتهامات توسط یک راهبه است که او بارها و بارها مورد تجاوز جنسی و ضرب و شتم او را در Kuravilangad صومعه بین 2014 و 2016 یک اتهام که او را انکار می کند.

یک دادگاه در کرالا Kottayam منطقه در سال گذشته در ماه نوامبر تا به حال تمدید قرار وثیقه از سابق Jalandhar اسقف و همچنین موکول ماده تا 6 ژانویه 2019.

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de