یکی دیگر از وسیله نقلیه الکتریکی راه اندازی می گذرد اما آن را به یک مخاطره آمیز گذشته

هنریک فیسکر بنیانگذار Fisker, Inc., صحبت می کند و بعد به Fisker احساسات همه-وسیله نقلیه الکتریکی است که با استفاده از LiDAR تکنولوژی در CES در لاس وگاس, نوادا, ژانویه 9, 2018. دیوید MCNEW/خبرگزاری گتی ایماژ

ادغام معکوس و یا رفتن را از طریق یک هدف ویژه خرید شرکت و یا فضا است به طور فزاینده تبدیل شدن به راه اندازی’ راه های مورد علاقه به سرعت مسیر IPO. با استفاده از این فضا اجازه می دهد تا شرکت ها برای جلوگیری از داشتن برای مقابله با روند طولانی مراحل ثبت نام و فروش سهم که به نوبه خود به سرعت افزایش سهام از ازدواج-بررسی شرکت.

پنج شنبه گذشته سهام اسپارتان کسب انرژی پارسیان فضا و حمایت های سهام خصوصی غول آپولو جهانی مدیریت افزایش یافت و پس از رویترز گزارش داد که این شرکت منجر به یک جنگ مناقصه برای لس آنجلس مبتنی بر EV, راه اندازی, Fisker. روز دوشنبه اسپارتان سهام انرژی شروع به پریدن کرد یکی دیگر از 20 درصد در اوایل معاملات ساعت پس از معامله رسمی شد.

معامله خواهد ارزش Fisker چهار سال از راه اندازی هنوز در مرحله توسعه اولیه در $2.9 میلیارد دلار است. وجوه مطرح شده از IPO ارائه خواهد شد فیسکر با 1 میلیارد دلار درآمد حاصل از صندوق مهندسی برق SUV به نام Fisker اقیانوس می رود به رول در سال 2022. یک نمونه اولیه از این خودرو مجموعه ای برای شروع و دوام و تست در پایان این سال Fisker روز دوشنبه گفت:.

اقیانوس SUV خواهد شد که رانندگی در محدوده بین 250 و 300 مایل در مقایسه با تسلا مدل محبوب Y متقاطع و شروع در $37,499. فیسکر نیز ارائه می دهد یک اشتراک ماهانه طرح در $379 که شامل 30000 کیلومتر یک سال به همراه سرویس و تعمیر و نگهداری. این خودرو در حال حاضر باز برای رزرو در $250.

این Fisker اقیانوس SUV باید رول در سال 2022 Fisker

فیسکر است تاسیس شده توسط veteran طراح خودرو هنریک فیسکر استفاده می شود که کار را برای استون مارتین. Eponymous شرکت فیسکر دوم تلاش در راه اندازی یک وسیله نقلیه الکتریکی شرکت. اولین EV سرمایه گذاری, Fisker Automotive برای ثبت ورشکستگی در سال 2013 پس از سوختن از طریق $1.4 میلیارد دلار در سرمایه گذاری خصوصی. که شرکت به دست آورده بود توسط چینی قطعات خودرو ساز Wanxiang گروه و تغییر نام سرنوشت صنعت خودرو در سال 2014.

یک فضا به طور موثر سرمایه-بالا بردن وسیله نقلیه است که می رود از طریق یک IPO برای تنها هدف از خرید یک شرکت به همین دلیل است که آن را نیز شناخته شده به عنوان یک سفید-شرکت را بررسی کنید. پس از افزایش سرمایه از بازار عمومی یک فضا به طور معمول کامل کسب و یا ادغام در عرض دو سال. بنابراین زمانی که یک کسب هدف شناسایی سرمایه گذاران اغلب با عجله به خرید سهام این فضا در راستای تجاری از زمانی که معامله انجام شده است.

در سال گذشته چندین داغ تکنولوژی نوپا از جمله گردشگری فضایی شرکت ویرجین کهکشانی و هیدروژن EV شرکت Nikola رفته عمومی از طریق SPACs. Virgin Galactic سهام معامله شده در نماد های اخیر “SPCE,” رفته تا 100 درصد پس مثال در بازار بورس در ماه اکتبر گذشته. و نیکولا سهام (معامله تحت عنوان “NKLA” در NASDAQ) هستند تا بیش از 60 درصد از ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>