آنت بنینگ را “امید شکاف” یک مختصر و مفید و روشنگری فیلم در مورد عشق

hope gap roadside attractions

آنت بنینگ به عنوان فضل در امید شکاف. جاذبه های کنار جاده ای

آنت بنینگ همواره یکی از بازیگری حرفه ای ترین عمیق و عاطفی گنجینه های. در انواع متنوع و چالش برانگیز نقش او هرگز به نظر من ساخته شده یک حرکت نادرست. اما به عنوان کامل به عنوان او همیشه من را دیده اند هرگز او نقب زدن عمیق به نقش او به عنوان خالی از اشتباه و ویران زن که شوهرش برگ او پس از سه دهه از ازدواج در امید شکاف.

همچنین نگاه کنید به: “راه بازگشت” ثابت بن افلک است که هنوز هم Underrated بازیگر

فیلم دیگری در مورد فروپاشی یک ازدواج در نظر گرفته شده توسط هر خارجی که نمونه آن را کمتر پر حرف و ناپایدار نسبت به سال گذشته را عصبی , ازدواج, داستان, برتر قدرت عاطفی و بسیار عظیم تر دل شکستگی است. نوشته و کارگردانی شده توسط پیچیده انگلیسی, نمایشنامه نویس, William Nicholson (Shadowlands), این مهار خانوادگی, درام, ویترین چند وجهی مهارت های نفیس خانم بنینگ و بیل اهالی با طراوت است که هموار انتقال به جذابیت غیر قابل انکار. در آستانه جشن خود را 29th, سالگرد عروسی, ادوارد (اهالی) و از فضل (بنینگ) پیوست توسط خود پسر جیمی (با بازی مرحله احساس جاش اوکانر) از لندن در خود راحت خانه ساحلی مشرف به دریا در ساسکس در نزدیکی صخره های سفید دوور. (این عنوان اشاره به یک جوی بخش از زمین در نزدیکی کانال انگلیسی که در آن فضل می رود برای پیدا کردن صلح در هر بحران است.)

همه چیز به نظر می رسد طبیعی تا زمانی که ادوارد اعلام این خبر تکان دهنده است که او ترک گریس برای زن دیگری. ازدواج او احساس می کند رفته بیات و کلمه “عشق” خود را از دست داده تعریف. فضل است به طوری نابود که او ضد حملات متهم ادوارد از پوشیدن رابطه خود را برهنه از طریق بی تفاوتی و کناره گیری به روال کسل کننده. او می خواهد نوعی از اطمینان او می تواند پیدا کردن کلمات برای بیان او فقط می خواهد یک خروجی برای شروع یک زندگی جدید و پسر خود را می یابد به وحشت خود را که مادر او یک غریبه است, و او است خطرناکی به تبدیل به مطلوب خود محور ، راه هر سه یاد بگیرند که برای مقابله با تغییرات اجتناب ناپذیر در حال ارائه هوشمندانه از هر نقطه نظر در یک مجتمع فیلمنامه است که هرگز stagy یا پر حرف اما همیشه نوشته شده است با حساسیت و با انجام طبیعی و سخاوت.


امیدوارم که شکاف ★★★★
(4/4 ستاره)
کارگردان: William Nicholson
نوشته شده توسط: William Nicholson
بازیگران: آنت بنینگ, بیل اهالی و جاش o’connor
مدت زمان: 101 دقیقه.


هر تغییر خلق و خوی است که با وسواس پیشرفته بدون در نظر گرفتن طرف. آقای اهالی یک مدل از رها ineffectualness با خانم بنینگ کاوش طیف گسترده ای از احساسات شما ممکن است انتظار می رود دور انداخته زن در اواسط دهه 60 به احساس از bitchy خشم به جستجوی روح پشیمانی و غم و اندوه و قدرت تمام با مسحور اصالت است. حتی او ظریف لهجه انگلیسی است که بدون سرزنش. آقای اهالی پخش آن نزدیک به جلیقه بیش از حد معمول بدون مرسوم مزاح و شوخ طبعی. او پیاده روی دور بدون نگاه به عقب در حالی که او در نهایت بدست می آورد یک سگ برای همراه نام آن را پس از شوهر که در سمت چپ او و داوطلبان برای گوش دادن به گلایه از دیگران در کمک به خط. در پایان روشن است که هیچ کدام از آنها هرگز همان خواهد شد و آنها را مجبور به زندگی با عواقب ناشی از اعمال خود. امیدوارم که شکاف است مختصر و مفید و جذاب و روشنگری—نوع فیلم ما به شدت نیاز به بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>