anne hathaway

آن هاتاوی است که به دنبال یک خریدار برای او فوقانی سمت غرب پنت هاوس. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

پس از کمتر از پنج سال از مالکیت آن هاتاوی در حال آماده سازی برای خداحافظی به طرف غرب بالا پنت هاوس. آکادمی برنده جایزه بازیگر نقش مکمل زن و شوهر, Adam Shulman خریداری طبقه-طبقه آپارتمان برای $2.55 میلیون در سال 2016 و در حال حاضر آنها ذکر شده خانه برای لمس تحت $3.5 میلیون.

هاتاوی و Shulman به تازگی به اتمام نوسازی عمده ای در, اموال اضافه, فرانسوی, پنجره آلومینیومی و سفید بلوط معماری طبقه است.

همچنین نگاه کنید به: شاهزاده هری و مگان در حال رفتن به انگلستان برای نهایی خود را وظایف سلطنتی

دو اتاق خواب و دو حمام خانه نشسته است در بالای یک نئو-گرجستان عمارت حق با پارک مرکزی در فهرست برگزار شد Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول کارگزار جرمی V. استین.

خصوصی کلید-قفل آسانسور باز می شود به ورود به گالری از آپارتمان. وجود دارد 18-سقف پا و یک پنجره سقفی در آشپزخانه و همچنین به عنوان Miele لوازم و Lumix کوارتزیت کانتر.

anne hathaway and adam shulman list upper west side home for sale

هاتاوی و Shulman ممکن است در بازار برای بزرگتر نیویورک اقامت دارد. دیوید Crotty/PMC

باز اتاق نشیمن گرا است که در اطراف یک اتانول شومینه با سنگ مرمر گوشته و دارای دسترسی مستقیم به یک ملاحظه تراس با نقاشی با آبرنگ روی گچ ناهار خوری و lounging مناطق به علاوه یک ساخته شده است در کباب کردن.

کارشناسی ارشد مجموعه ویژگی های یک پنجره سقفی و پیاده روی در گنجه بزرگ و حمام مجهز مستقل وان. اتاق خواب دوم نیز دارای یک پیاده روی در گنجه در حالی که حمام اضافی bedecked است در شفق آبی سنگ مرمر.

این مشخص نیست چرا هاتاوی و Shulman فروش آپارتمان در حال حاضر; استین گفت: وال استریت ژورنال که زن و شوهر نمی در نهایت با استفاده از خانه کاملا به همان اندازه به عنوان آنها را به برنامه ریزی. هاتاوی و Shulman آیا خوش آمدید فرزند دوم خود را در ماه نوامبر تا شاید این دو خوابه منزل نبود جادار به اندازه کافی در حال حاضر که آنها یک خانواده چهار.

هاتاوی و Shulman قبلا متعلق به یک اسکله در وست پورت, اما فروش آن را در از دست دادن در اواخر سال 2018 است. آنها هنوز هم حفظ یک خانه در لس آنجلس, اما نمی خواهم نگاه آنها به مدال دیگر به اندوخته های جدید East Coast اقامت فقط رتبهدهی نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de