آنا Nystrom سنگ Skintight کوتاه برای تمرین

سوئد گیج آنا Nystrom اغلب سهام جرقه بزند که در آن او نشان می دهد مجسمه منحنی در تمرین دنده و او آخرین ارسال شد هیچ تفاوتی ندارد. او را لرزاند یک جفت از تلویزیون های ریز خاکستری و خاکستری hoodie او به عنوان رهبری خارج از منزل برای عرق نشست.

آنا شامل برچسب جغرافیایی سوئد در پست خود اما نمی دهد هر گونه نشانه ای که در آن شات گرفته شده است. با این حال, پس زمینه ممکن است نگاه آشنا به برخی از پیروان خود که کشف آن در قبلی جرقه بزند نشان می دهد این احتمال وجود دارد در جایی در محله که در آن او اغلب می رود برای پیاده روی یا رفتن.

آنا مطرح شده با پشت خود را به دوربین راه رفتن به دور از آن. موقعیت او قرار داده گرانش-هجوم derriere بر روی صفحه نمایش کامل با skintight از کون, تنگ, زور زدن شامل منحنی او. شورت به پایان رسید درست در زیر او عقب, افشای یک اشاره از قسمت زیرین او گونه لب به لب و همچنین همه از او مجسمه گوساله و ران. او زوج شورت با یک گرمکن پوش فراهم دنج در یک سایه روشن تر از رنگ خاکستری و خورشید درخشان در شات زرق و برق دار. آنا رنگ و لعاب تا یک جفت کفش کتانی سفید برای تکمیل گروه.

او بلند بور قفل شد در یک سبک گردیده به عنوان اگر او به سادگی در سمت چپ آن راه این بود که او رهبری را برای برخی از ورزش. او نگاه بیش از شانه خود را در دوربین با اندکی لبخند بر روی ویژگی های خیره کننده و لرزاند امضای خود را آرایش کنید. او زرق و برق دار و خیره شد برجسته با پررنگ ابرو و ظریف چشم دودی در زنگ قهوه ای و او برهنه لب. پوست او نگاه بی عیب و نقص در تصویر.

آنا نگه داشته, عنوان, بسیار, ساده, اضافه کردن emoji و هیچ چیز دیگری. با این وجود پیروان خود کاملا سکسی, ضربه محکم و ناگهانی نشان دادن یک نگاه اجمالی از او باقی می ماند مناسب و حفظ باور نکردنی بدن. پست دریافت بیش استرالیا 19,400 دوست دارد فقط در عرض 15 دقیقه. آن را نیز دریافت 487 نظر در همان زمان از طرفداران مشتاق.

“دختر بدن شما است [آتش emoji]” یک فن اظهار نظر توصیف او مجسمه بدن.

“مرسی خیلی کامل” یکی دیگر پیرو اضافه شده است.

“آنا شما را زیبا تر هر زمان که من می بینم شما” یکی از طرفداران گفت: زیر نظر و با سه نفر از قلبی چشم از emoji.

“اهداف” یکی دیگر پیرو اظهار نظر به سادگی.

آنا شده است درمان پیروان خود را به مقدار زیادی از جرقه بزند که در آن او ویترین بدن از جمله بسیاری از آنهایی که مشابه که در آن او را به لذت بردن از هوای تازه در سوئد. در اوایل این ماه به عنوان Inquisitr گزارش آنا ارسال شده در یک ضربه محکم و ناگهانی است که در آن او را لرزاند آنچه مانند نگاه بسیار شبیه به یک جفت خاکستری کوتاه. که جفت ارز در صورتی تسمه قابل مشاهده و زوج آن را با یک صورتی سینه بند ورزشی به جای یک hoodie. اما او از راه رفتن یا دویدن در این شات به خوبی نشان کردن وسوسه انگیزی منحنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>