آنا Nystrom Flaunts Her منحنی در یک تنگ Ruched لباس کوتاه

رسانه های اجتماعی ستاره آنا Nyström یک بار دیگر حیرت زده او را 8.6 میلیون Instagram followers پس از مدل سازی یک, تنگ, لباس کوتاه که flaunted او دلخواهی منحنی به بهترین نفع خود.

لباس روشن و سفید رنگ و رنگ نه تنها اضافه شده به نور و روح زیبایی شناسی به شات بلکه برجسته Nyström را خورشید را بوسید پوست.

لباس ruched طول تنه به طوری که منحنی او شد بر روی صفحه نمایش کامل. پوشاک همچنین برجسته کردن شانه, استین زدن به, با ناز دخترانه در سجاف برای اضافه کردن یکی دیگر از مد روز برای این گروه است. آستین ساخته شده بودند از یک پارچه محض نشان دادن خاموش تر از اسلحه.

Nyström مدل دهید موهای خود را به امواج بزرگ و بلند بور قفل آبشاری پایین خود را به عقب به آمار بالای کمر خود را.

تنظیم برای ضربه در مقابل یک پنجره ایجاد یک نور پس زمینه اثر که به Nyström تقریبا فرشته پرنیان. پرده سفید کنار پنجره و نور سنگ مرمر میز و کبوتر خاکستری, خز, پرتاب فرش ادامه داد: برای ترویج نور احساس به تصویر.

Nyström مطرح زاویه افقی دوربین به طور کامل جولان دادن شکل خود را. او چرخاند سمت چپ او پا به جلو در حالی که آوردن او چپ دست به چانه خود را در یک افسرده و در عین حال شرجی در برخواهد داشت.

او به کمی توضیح برای شات در عنوان با استفاده از فقط یک نماد قلب.

طرفداران عاشق به روز رسانی های جدید و اعطا شات بیش از 116,000 دوست دارد و حدود 1200 نظرات.

“فقط یک تصویر شگفت انگیز مانند یک گیج,” بوده یکی از وحشت فن با تاکید بر روحیه با چند آتش emoji.

“نگاه شما فوق العاده” raved دوم همراه با دو قلب-چشم چهره و نماد است.

“گاو مقدس! در حال حاضر که به زیبایی زرق و برق دار! شما خیلی داغ!!!” اعلام کرد یک سوم است.

“فرشته سفید” اضافه شده یک چهارم پایانی این نظر با مجموعهای از emoji از جمله کمال دست 100 درصد ثبت و تعدادی از گل رز قرمز.

این Instagram ستاره به تازگی به اشتراک گذاشته شده برخی از اسرار موفقیت خود را به سوئدی خروجی Expressen.

در میان دیگر اعترافات Nyström ادعا کرد که رئیس در میان نگرانی این است که او هرگز شکستن اعتماد که او ساخته شده است با طرفداران خود را. تناسب اندام مدل اضافه شده است که تعهد به اخلاق بدان معنی است که او انتخابی با مدلسازی قرارداد با وجود ستارگی چرا که او می خواست به باقی می ماند واقعی است.

پیروان بدون شک درک ذهنیت به عنوان آنها همچنان به نشان دادن حمایت خود را با ساخت سومین بیشتر به دنبال Instagrammer در سوئد.

یکی دیگر از های اخیر شات که به نفع طرفداران بود که او عینک یک بلوز که ارائه زیرچشمی او را سفت در یک دید جدید selfie همانطور که قبلا تحت پوشش Inquisitr.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر