آنا Mingazova به نظر می رسد سیگار کشیدن در یک ریزه با یک نوشیدنی در دست او

آنا Mingazova رفت و با تمام بمب در یک آشکار گروه برای او جدید ترین Instagram به اشتراک گذاری در روز چهارشنبه. این مدل رو تحریک به او لذت می برد یک روز در خارج از منزل.

در پورنو, ضربه محکم و ناگهانی آنا شبیه یک کل smokeshow به عنوان او را لرزاند خاکستری با حیوانات سیاه و سفید چاپ. کوچک بالا مناسب محکم در اطراف او کافی مجسمه و نشان داد او باب روز شانه ها و بازوها.

مطابق بیکینی پایین گره خورده در اطراف خود انحنا, باسن و پیچیده به صورت چسبیده در اطراف او دور کمر کوچک. او شکم صاف و بدون چربی پاها نیز در کانون توجه در این عکس. او accessorized با یک زنجیره به دور گردن او.

آنا نشسته بر روی یک صندلی با پشت قوسی و غنیمت او ظهور است. او دست یک دست در حال استراحت بر روی پای او به عنوان دیگر برگزار می شود یک نوشیدنی سرد. او خم هر دو زانو و داد پر سر و صدا تابش خیره به دوربین.

آنا عینک مو بور او را جدا به طرف. او مدل دهید قفل طلایی براق, راست, رشته سقوط کرد که پایین خود را به عقب و به آرامی خار بیش از شانه خود را.

او همچنین تصمیم گرفتند برای آرایش صورت در شات. گلم نگاه به نظر می رسید که شامل ضخامت مژه و خط چشم سیاه و همچنین پررنگ سایه چشم و تعریف ابرو.

او نگاه به او با تکیه تلفظ کردن ویژگی های صورت با صورتی سرخ در استخوان های گونه و پیشانی تب و تاب بودن بر روی بینی و چانه و زیر چشم و پیشانی. او به نظر می رسد برای تکمیل برنامه با رژ لب صورتی روی پوست پوت.

آنا 546,000-plus پیروان هدر رفته هیچ زمان نشان دادن قدردانی خود را برای ارسال. عکس دست آورد بیش از 18,000 دوست دارد در عرض 13 ساعت پس از آن منتشر شد به حساب خود را. طرفداران هم به بخش نظرات به ترک بیش از 480 سخنان در عکس در آن زمان.

به “آنا” یک پیرو اعلام شده است.

“شخص” دیگری نوشت.

“زیبایی خیره کننده” یک سوم نظر به عنوان خوانده شده.

“مرسی شما زیبا ترین کاری است که من تا کنون دیده ام. شما یک فرشته واقعی فرستاده شده از بالا. من شما را دوست دارم” یک چهارم رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

این مدل به نظر می رسد که هیچ تردیدی در مورد نشان دادن برخی از پوست در آنلاین عکس. او اغلب دیده می شود تاب نشاط مناسب برای حمام کردن, تنگ, لباس و ياوه تاپ در پست های خود را.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, آنا به تازگی پالس از پیروان مسابقه زمانی که او sported هلو-رنگ لباس شنای زنانه دوتکه رشته. آن ها نیز یکی از محبوب در میان طرفداران. به تاریخ پست متصلب است تا بیش از 30000 دوست دارد و بیش از 850 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>