آنا Katharina ویترین بمب بدن در داراي زوائد و تزئينات لباس زیر زنانه سیاه

آنا Katharina نمایش گذاشت او بمب بدن جدید در Instagram به روز رسانی در شنبه بعد از ظهر. این گیج ارسال شده در سه عکس از عکاسی با مد و سبک زندگی, عکاس, Eduardo Ceballo. او را دیدم خود را بی عیب و نقص شکل ساعت شنی در سیاه و سفید توری لباس زیر زنانه.

در نشاط عکس آنا نگاه باور نکردنی در او نحیف گروه. سینه بند او sported ظریف تنوری لبه ها و الگوهای چرخش در سراسر فنجان. پایین برش یقه مجاز مدل به نمایش گذاشتن کافی مجسمه نیم تنه ارائه طرفداران او دلچسب اجمالی در او رخ و منحنی از سینه او.

در نیمه پایین تر او همسان کوچک او را به بالای او. با قطع و hemline او برجسته او باریک ران و flattered کمر باریک. او کف برجسته عمیق v-شکل برش از پایین شکم. گذشته از او به سختی وجود دارد گروه آنا نیز لرزاند یک آستین بلند تا دکمه پیراهن جین. هر تصویر برجسته او مدل بالا متفاوت است.

در اولین ضربه محکم و ناگهانی آنا رو به دوربین در حالی که تنظیم یقه بالا. او ساخته شده یک سوختن بیان با صورت و لب ها جدا و فک jutted به سمت بالا برای اضافه کردن به شدت کلی از تصویر. او flaunted او بدون abs.

برای دومین هنوز رسانه های اجتماعی احساس مجاز پیراهن خود را به لغزش به پایین شانه اش عریان او اسلحه به 1.3 میلیون پیروان او به عنوان تبدیل بدن خود را به سمت و مطرح نازکن مد.

سوم و نهایی تصویر برجسته آنا ایستاده در مشخصات با یک دست خم شده و با استراحت در دشت دیوار پشت سر او. او تعجب, خروس بزرگ, قفل تا به مستی کثیف و بزرگ اسلاید انگشتان دست خود را در امتداد بند از او در حالی که قسمت بالای ران و عقب.

هر سه عکس به اشتراک گذاشته شد در سیاه و سفید.

در عنوان آنا شوخی که ساز و برگ خود را یک راه آسان برای بسیاری به لباس به عنوان تام کروز در سال 1983 فیلم کسب و کار مخاطره آمیز برای هالووین.

در عرض دو ساعت از ارسال چهار عکس به روز رسانی به او Instagram حساب آن را تا به حال به دست آورد بیش از 13,900 دوست دارد و بیش از 200 نظرات.

“من می خواهم که لباس و می گویند که من ‘آنا پانسمان به عنوان تام کروز در کسب و کار مخاطره آمیز,'” شوخی یکی از فن.

آنها به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت یک پاسخ از او.

“مردم خواهد بود آه من می توانم آن را ببینید در حال حاضر،”

“تام کروز تنها خواسته او می تواند نگاه نیم به عنوان خوب به عنوان شما انجام دهد!! با تشکر از شما” gushed دوم کاربر.

“من عاشق این عکس های سیاه و سفید,” chimed در یکی دیگر از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>