آنا Katharina Flaunts Her دباغی پوست در یک آشکار سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته در Instagram

آنا Katharina حیرت زده او پیروان او در تازه ترین Instagram ضربه محکم و ناگهانی در شب شنبه. مدل نگاه مثبت و درخشان به او نشان داد او در حالی که منحنی tagging او اسپری قهوهای مایل به زرد هنرمند در عنوان عکس.

در نشاط عکس آنا نگاه کرد قطره مرده زرق و برق دار به عنوان او را لرزاند نحیف سیاه و سفید لباس شنای زنانه دوتکه رشته. کوچک بالا بسته پشت سر او و نمایش او باب روز بازوها و شانه ها. پوشاک نیز افتخار یک برش کم به نمایش گذاشتن کافی رخ.

مطابق شلاق زدن لباس شنای زنانه دوتکه پایین استراحت بالا در کون باسن در حالی که برجسته او دور و دراز و لاغر ، او شکم صاف سنگ سخت شکم و دور کمر کوچک بودند میخاستم در عکس.

آنا مطرح شده در مقابل یک دیوار سفید ساده. او بدن خود را به سمت تبدیل و استراحت هر دو آرنج خود را در قفسه های چوبی در مقابل از او. او قرار داده و سر او را در دست و خم یک زانو را به عنوان او برخورد یک لبخند بزرگ به دوربین.

آنا عینک پیتزایی جدا به طرف. او کشیده قفل طلایی را به کثیف مستی پشت سر گذاشت اما چند رشته سست به قاب صورت.

او همچنین لرزاند یک آرایش طبیعی برای شات. این نرم افزار به نظر می رسد تشکیل شده است از ضخامت مژه ها و, حداقل, خط چشم سیاه و همچنین به عنوان یک نرم گرد سایه چشم و مجسمه ابرو.

او برای تکمیل او برنزه پوست با صورتی سرخ شدن سیب از گونه ها و سوسو زننده هایلایت روی بینی و چانه و پیشانی و زیر چشم. به نظر می رسید او برای تکمیل او چهره با نرم رژ لب صورتی.

آنا بیش از 1.3 میلیون پیروان رفت برای این پست کلیک کردن بر روی دکمه مانند بیش از 21,000 بار در عرض پنج ساعت پس از آن منتشر شد به او غذا. طرفداران هم به بخش نظرات به ترک بیش از 430 پیام در آن زمان.

“Girlll شما زرق و برق دار” یکی پیرو نوشت.

“خیره کننده بانوی جوان” دیگر اعلام کرد.

“زرق و برق دار!! چه راهی به استقبال اولین روز تابستان است. با تشکر از شما” یک سوم رسانه های اجتماعی کاربر بوده.

“شما لبخند زیبا فقط ساخته شده روز من!” چهارم شخص اظهار نظر.

مدل شناخته شده برای او عکس های خیره کننده که در آن او اغلب می رود خسیسانه چادری تاب کوچک مناسب برای حمام کردن, تنگ, دنده تمرین و نشاط لباس زیر زنانه.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, آنا به تازگی piqued است منافع خود را دنبال زمانی که او مطرح شده در یک یوزپلنگ-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه قرمز تر و تمیز. به تاریخ آن ها به reeled در بیش از 37,000 دوست دارد و بیش از 570 نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>