Anllela Sagra Sizzles در حیوانات کوچک-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه

Instagram مدل Anllela Sagra طعنه 11.7 میلیون پیروان با او اخیر ارسال ویدئو. پوشیدن حیوانات-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه, مشهور نیز به نشانه صلح در این کلیپ کوتاه.

Anllela شنا ویژه بند کفش تسمه است که در اطراف گردن او در یک افسار به سبک. کوچک لباس شنای زنانه دوتکه به سختی تحت پوشش قفسه سینه خود را به عنوان او مطرح می کنند. به عنوان یک نتیجه از این مقدار زیادی از underboob به نمایش گذاشته شد.

لباس شنای زنانه دوتکه دادخواستها نیز اندک بود و در کمان که نشسته بالا بر روی باسن خود. در طول کلیپ های Instagram احساس زد و دست او را همراه یکی از تسمه قبل از بیتوجه برای دوربین و نگه داشتن دو انگشت در جهانی صلح امضا کند.

مشهور عینک سبزه مو در کلیپ و آن آبشاری بیش از یک شانه در کثیف امواج. او به نظر می رسد به پوشیدن حداقل آرایش در سایه خنثی به منظور برجسته کردن زیبایی های طبیعی خود را.

همچنین بر روی صفحه نمایش بود Anllela را مجنون بدن. این مدل اغلب نشان داد تمرین ویدئوها on Instagram حساب و معوج abs بودند قطعا جلو و مرکز در آخرین پست به عنوان او نشان داد که دستاورد حاصل از کسانی که ساعت های طولانی کار سخت است.

او به نظر می رسد در یک فروشگاه به عنوان قفسه لباس می تواند دیده می شود پشت سر او اگر چه یکی از طرفداران پرسید که اگر آن را در واقع شخصی او اشکاف.

Anllela برچسب گذاشته شده توسط مایک “Ohrangu” تانگ در این ارسال ویدئو. او همچنین قبلا به اشتراک گذاشته شده کلیپ دیگری از افراد مشهور در لباس شنای زنانه دوتکه به حساب خود. علاوه بر این مربی بهداشت Cristina Pilo نیز برچسب.

به عنوان به زودی به عنوان Anllela ارسال شده تصویر او سبب شد که سریع به پاسخ. در عرض یک دقیقه تصویر انباشته بود 149,000 دوست دارد و صدها نظرات از طرفداران عاشقانه.

“زیبا” یک پیرو نوشت در بخش نظرات.

“Gghrrrrrrr مانند ببر [من] شده اند جستجو برای” فن گفت.

“کمال” گفت: یکی دیگر از کاربر.

“بنابراین وحشی” یک فرد چهارم نوشت, همچنین با استفاده از سه آتش emoji برای بیشتر تاکید.

بسیاری از پیروان او با استفاده از emoji به منظور انتقال آنها چگونه احساس خود را در مورد تصویر. محبوب ترین شد آتش قلب و چشم و قلب از emoji. این عضله بازو نیز استفاده می شود اغلب در رابطه با Anllela را به شکل مخروط.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, Anllela اخیرا جامعی در ورزشگاه. پوشیدن یک محصول بالا و شلوارک, مدل نیز تحت پوشش صورت خود را با ماسک محافظ نشان می دهد که او آن را به عنوان او کار می کرد در مکان عمومی است. قبل از آن ضربه در طول coronavirus مستند Anllela شده های عکس های سلفی از ورزش در فضای تمرین در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>